Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Haydi çocuklar…Bunu biz de yapabiliriz.

21 Şubat 2012

12. Adam,  İskenderun D.Ç. maçında formayı giymeli…

İngiltere‘nin en köklü kulüplerinden bir olan Liverpool taraftarlarının ününü duymayan yoktur.  “The Kop” olarak bilinen ateşli taraftarlar topluluğu, özellikle iç saha maçlarındaki görsel şovları ve hep bir ağızdan söyledikleri  “You’ll Never Walk Alone” (Asla Yalnız Yürümeyeceksin) şarkılarıyla takımının 12. adamı rolünü fazlasıyla oynuyor.

Rodgers and Hammerstein müzikalinden bir parça olan ve ilk defa bir Broadway müzikalinde seslendirilen “You’ll Never Walk Alone”, daha sonraları Gerry and the Pacemakers tarafından bir hit haline dönüştürülmüştür. Parçayı diğer seslendiren sanatçılar arasında Frank Sinatra,Jerry Lewis, Judy Garland, Doris Day, Ray Charles, Elvis Presley, Kate Smith, Olivia Newton-John, Tom Jones, The Blind Boys Of Alabama, Kiri te Kanawa, Bryn Terfel ve Mario Lanza gibi dönemin ünlü Rock&Roll, blues ve R&B sanatçıları da bulunmaktadır. Ayrıca Andre Hazes ve The Three Tenors (Pavarotti, Domingo, Carreras) da bu parçayı seslendirmiştir.

1963-1964 sezonunda Liverpool‘un futbol mabedi olan  Anfield Road’da bu şarkı ilk kez yükseldiğinde,  Liverpool FC taraftarları arasında  beğenildi ve benimsendi. Sanılanın aksine parça ne bir kilise ilahisidir ne de facialarla ilgidir. ‘You Will Never Walk Alone’ sözleri  Ağustos 1982′de takımın eski yöneticlerinden Bill Shankly‘nin onuruna Anfield Road Stadı’nın  girişine yazılmıştır.

Halen Liverpool‘un armasında bulunan Kırmızı Anka Kuşunun en tepesine de yazılan bu muhteşem şarkının slogan haline dönüşen “Asla Yanlız Yürümeyeceksin” sözleri,  son zamanlarda Balıkesirspor seyircisinin de benimsediği bir söylem olarak dikkat çekiyor. Atatürk Stadının protokol girişinin üzerine asılan dev bayraklarda bu şarkının izlerini ve sözlerini görmek mümkün.

Elbette dünyaca ünlü Liverpool ve onun dünya çapındaki taraftar gurubu “The Kop” ile kendimizi kıyaslamıyoruz.  Ama bu kadar  olmasa da, bunun bir benzerini biz de yapabiliriz.

Haydi çocuklar… Bu sezon şampiyonluğa koşan Balkes‘in harika takımı bunu hak ediyor.

Biraz gayret…İnanın bunu biz de yapabiliriz. Hem de İskenderun D.Ç. maçında…

“THE KOP SESLENDİRİYOR…” “You’ll Never Walk Alone”
(Lütfen izle…Hatta titre ki, kendine gelesin)YouTube Direkt

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.883 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Haydi çocuklar…Bunu biz de yapabiliriz. için 27 yorum yapılmış

 1. Sena Turhan diyor ki:

  sercan şimşek kim?

 2. Ayhan DOĞAN diyor ki:

  Sayın Balıkesir sevdalısı arkadaşlarım. Buradan bir konuda rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum. Balıkesir medyasını özelliklede KRT’yi eleştirmek istiyorum. Eleştirileri sıralayacak olursam:
  1- Şehrin kanalı olan KRT neden deplasman maçlarına gitme zahmetinde bulunmuyor. Yasal bir engel varda biz mi bilmiyoruz?
  2- Çorum, malatya, konya şeker, Eyüp, Sarıyer maçları naklen yerel kanallardan izlenebiliyorken KRT neden iç maçlarımızı CANLI YAYINLAYAMIYOR? Bu teknoloji çok maliyetli de ondan mı? Nüfusu Balıkesirden az olan iller, ilçeler, semtler bunu yapabilirken koskoca Bbalıkesir mi yapamıyor?
  3- Şehrin kanalı Turksattan neden bir frekans alıp tüm dünyaya Balıkesiri Balıkesirsporu izletmiyor?
  4- Stüdyonun dışında canlı yayın neden yapılamıyor? canlı yayın aracı pahalıysa kanalın yeriyle stad çok uzak değil kablo çekin o zaman

  Bir futbol şehriyiz. Mükemmelbir taraftarımız var. Potansiyelimiz üst düzey. Ama nedense medyamız TV’nin icat edildiği çağlarda. Gurbette binlerce Balıkesirli var. Balıkesirli olmasada bu taraftarı bu takımı merak eden binlerce insan var. Kırın artık kabuğunuzu sayın KRT yetkilileri. Lütfen ŞEHRİMİZE BALIKESİRİMİZE YAKIŞIR BİR KANAL OLUN. Bu talebi dillendirmeyi kendime bir borç bildiğim için paylaşıyorum. Amacım daha iyiye ulaşabilmek adına akıllarda bir soru işareti bırakmak. Yoksa kurumları küçük düşürmek değil. KRT şehrimizin kanalı ve daha iyi olmasını canı gönülden diliyorum.

  • Sayın Ayhan Doğan…
   1) 2. Lige çıktığımız sezon, KRT’nin maç özet görüntülerini 90 dakika özet halinde yayınlaması bazı kişilerce (İsimleri yeri geldiğinde açıklanacaktır) Federasyona şikayet edilmiş. taraftarların bu görüntüleri izleme hakkı, Balıkesir’li olduğu bile tartışılacak bu kişilerce engellenmiştir.Bu şikayet sonucu TFF, KRT’den müsabakalarda sadece 3 dakikalık görüntü alıp yayınlayacağını yazı ile bildirmiştir. Hal böyle olunca, siz olsanız 3 dakikalık bir görüntü için 1000 Km. yol gider misiniz?
   KRT’YE GÖSTERDİĞİNİZ HAKSIZ TEPKİYİ, ONU FEDERASYONA ŞİKAYET EDEN VE BU GÖRÜNTÜLERİN SİZE ULAŞMASINI ENGELLEYEN KİŞİLERE NEDEN GÖSTERMİYORSUNUZ?
   2) Tüm Naklen yayınların 3G ile yapıldığı günümüzde, naklen yayın aracı gibi artık kullanılmayan bir teknolojiyi öne sürmeniz biraz abes olmuyor mu? Ayrıca, stüdyo dışından naklen yayın yapamadığını belirttiğiniz KRT, sezon başında sayın Faruk Kula başta olmak üzere bir çok konuğun katıldığı bir TRİBÜN ÖZEL canlı yayını Atatürk Parkından başarıyla gerçekleştirmiş, Balıkesirspor Sosyal Tesislerinden yaptığı canlı yayınlarla da stüdyo dışından yayın yapamayacağını savunan malum çevrelere gerekli yanıtı vermiştir.KRT her yerden canlı yayın yapabilecek teknolojiye de sahiptir.

   3) KRT’nin şehre yakışan bir kanal olmadığını beyan ediyorsunuz. Uydu kanalında olmamasını eleştiriyorsunuz. Peki sizin bu güne dek KRT’ye ne gibi bir katkınız oldu da, her türlü katkıyı ondan bekliyorsunuz?Herşeyin bir maliyeti ve bu maliyetin de bir bedeli olduğunu unutmadan, çuvaldızı önce kendimize batırarak işe başlayalım lütfen.

   • Ayhan DOĞAN diyor ki:

    Sayın KRT sözcüsü/yetkilisi

    Savunma hakkımı kullanmak adına
    1- Bir eleştiriyi tepki olarak algılayabilecek kadar hassas durumda olacağınızı bilemezdim. Ya yazının son paragrafını okumadınız ya da bir şeyleri başaramamanın (bahsettiğiniz gibi engellenmenin) rahatsızlığı ile saldırgan bir cevap yazdınız. Öncelikle bu konuyu gerçekten merak ediyorum. Ve bu yüzden yazdım. Ben Balıkesirsporu binlerce, onbinlerce, yüzbinlerce km öteden takip etmek isteyenler adına yazdığımı inanıyorum. Amacım ÜZÜM yemek BAĞCI dövmek değil bu böyle biline, sorumlu olduğunu düşündüğünüz kişileri lütfen ifşa ediniz onlarında söyleyeceği birşeyler vardır…
    2- Teknolojiye ilgimin düzeyini tespit etmeniz beni ziyadesi ile mutlu etmiştir. Ancak bir futbol maçının 3G ile yayınlanma olasılığının düşük olduğunu tahmin etmem için yüksek teknoloji ilminede sahip olmama gerek olmadığını düşünüyorum.
    3- KRT ne gibi katkım olduğunu soruyorsunuz. Ben sizi ciddiye alıyorum. Bu bir katkı değil midir? Ben Ankara’da yaşıyorum. Ve Ankara’dan yardım edilmesi görüşülmesi gereken bir konu olursa da seve seve yardıma hazırım. Kamu çalışanıyım yapabileceğim katkı sizleri şehrimizi ve kanalımızı olabildiğince çok insana tanıtmaktır. İnşallah daha fazlasını yapacak ortam çıkarda amacımın ARTI DEĞER olduğunu görürsünüz.

    Not: Sert bir cevap alsamda almış olmam gayet güzel. Demek ki sizde beni ciddiye alıyorsunuz. Hakarete varmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.

 3. t.a diyor ki:

  Görevim gereği eskişehirde bulunuyorum.inanın şu an eskişehir süper ligte tribünde herkez kırmızı siyah polar,forma,atkılı..fakat şu andaki bizim taraftar sayımız,bizim çoşku ve heyecanımız süper lig takımı olan eskişehirde yok.biz süper lige falan çıkarsak herhalde 30 binlik stad lazım bize..bu heyecanı bu çoşkuyu dahada arttırarak bu sene bu işi bitiririz hayırlısıyla.bir de balıkesirspor web.tr den bir ricam var.kısa ama öz ve bütün stadın tek bir yürek söyleyebileceği kendimize has marşımız ama kısa ve öz olmalı ki ve besteside herkezi çoşturabilecek türden olmalı..bununla ilgili bir çalışma,yarışma ne yapılabilir acaba..kendimize ait olması çok önemli..içimizde çok cevherlerimiz vardır muhakkak çok güzel bişeyler ortaya çıkabilir..

  • gündoganlı diyor ki:

   bi yarışma yapılmalı bencede kendimize ait alıntı anımsatma olmadan bize özgü

  • Güvenal diyor ki:

   ben derim ki maçtan önce anonsörün BALIKESİRSPOR diyince bütün stadın taraftarların Oleeyyy deyip bunu 3defa tekrarlayııp BAL BAL BAL KES KES KES BALKES BALKES HEEYYY dememiz gerektiğini düşünüyorum.bunu kulübümüz kurulduğundaki ilk amigomuz bulmuş çok ta güzel.bunu sene başında turgutlu deplasmanında orhan abimiz yaptırmıştı bize.

 4. Güray YİĞİTASLAN diyor ki:

  Bu hafta şöyle bir deneme yapalım mı? Bu marş eşliğinde takımızın görüntüleri ,taraftar görüntüleri özellikle çorum maçında ki formaları çorapları çamur olmuş oyuncularımızın görüntüleri,meksika dalgası görüntüleri vs ile atkı bayraklarla eşlik edelim,ayrıca maç öncesi güzel müziklerle maçı neden karnavala çevirmiyoruz,boca junıors un marşlarıda çok güzel onlarda çalınabilir,site yönetiminden bayrak atkı flama gibi konularda bi iki yayın daha bekliyor ve site yönetimine bu kadar güzel ve dünyanın her yerinden bu kadar çok takip edilen bir site yaptıkları için çok teşekkür ediyorum

  • Mesut ERAY diyor ki:

   Yahu, acaba yapalım mı düşüncesi bile gözlerimi dolduruyor. Buradaki yorumları okudukça coşkum daha da artıyor. Yok Böyle taraftar….

  • Güvenal diyor ki:

   espana diye bir müzik var eskişehir taraftarı çok güzel yapıyor maçtan önce de 10KolikleR söylüyor.ben derimki buna bütün stad katılmalı.çok güzel olur.futbolcularımız coşar.kapalıdan 20-30kişi söylemeye başlasa herkes söyleyecek.ayrıca altay maçında kendimizi ulusal medyaya tanıtmak için maçtan önce 10KolikleR le beraber takımımızı coşturmak için yapılan meşhur 3lümüz de bütün stadın ayağa kalkıp omuz omuza bu güzel 3lümüzü söyleyerek futbolcularımıza güç verebiliriz.

 5. Özgür 10KOLİKLER diyor ki:

  haydi arkadaşlar 12 maç sonra 1.lig daha sonra elazığ gibi süper lig,şans da bize gülmeye başladı,iskenderun demir çelik den 2 as oyuncu sakat ve cezalı,altaylı yunus ameliyat olmuş 3 4 hafta yok,idç kocaeli ve altay maçını alalım gerisi yolun s10u ŞAMPİYONLUK…..pazar günü sıcaklık 14 15 derece ,saha futbol oynamaya gayet elverişli,bu hafta yine stad full olmalı,KOP tribünü gibi olmasakda,aynı ambians ı yaratabılırız,büyük kırmız beyaz bayraklar 10 kolikler in bölümünde mutlaka olmalı,herkezde atkı ne bileyim yada kırmızı şapka vs olmalı,futbolcu,yönetim,taraftar inanmışlar ordusu olarak bu sene bu iş bi te cekkkkk.ÖZGÜR 10KOLİKLER

 6. TOLGA ÇETİN diyor ki:

  TÜM TÜRKİYE YAVAŞ YAVAŞ BİZİ FARKEDİYOR,BİZİM FUTBOL KÜLTÜRÜ YÜKSEK Bİ ŞEHİR OLDUĞUMUZU,17000 18000 TARAFTARA OYNAMAMIZA BİLE İNANAMIYORLAR AMA TAKIM 2 3 MAÇ DAHA ALSIN KAPALI GİŞE OYNAYARAK STAD BİZE YETMEYECEK,TÜRKİYE NİN HER YERİNDE TARAFTARIMIZ VAR,STADIMIZ ÇOK GÜZEL,TARAFTARI ÇOK OLAN FUTBOL KÜLTÜRÜ OLAN Bİ POTANSİYELİMİZ VAR,ŞEHİR GÜZEL,HER YERE YAKIN,İKLİM GÜZEL ,İNSANLAR SICAKKANLI BU KADAR ARTI MIZ VARKEN SÜPER LİGDE MUTLAKA YER ALMALIYIZ ARTIK,ZEKİ BEY BALIKESİR BELEDİYESPOR DA 3.LİGDE YER ALSIN BAL LİGİ HABERLERİ SONUÇLARIDA OLURSA SEVİNİRİZ,PAZAR GÜNÜ YİNE GÜNLERDEN BALKESSSSS

  • Balatlı diyor ki:

   Bakın ben neyi hayal ediyorum biliyor musunuz? Birgün bu şehirde, bu stadta UEFA maçı izleyeceğiz. Yakındır. 6-7 sezon sonra belki daha yakın..

 7. F.Korkmaz diyor ki:

  Öncelikle evimizde oynayacağımız ilk maç çok önemli. İskenderun maçında yönetim ve taraftar şuana kadar gördüğüm kadarıyla bayrak, flama, tribün hazırlıkları noktasında tam organize olamayacak. Ancak büyük Balkes taraftarı kendi coşkusuyla stadı tam bir karnaval havasına çevirecek, buna eminim.
  Ancak Altay maçı, Balkesimizin ulusal medyada yer alması,haber yapılması için çok iyi bir fırsat. İzmir medyası ve tüm ulusal medya maçta olacak, belki de maç Yeni Asır TV vb. bir kanaldan da canlı yayınlanacak. Onun için Yönetim,Taraftar,Belediye ,Valilik her kimse stadı bayraklarla donatmak için elinden geleni yapmalı. Onca partinin il yada ilçe başkanlıkları kendi partilerinin bayrakları yerine taraftarı bayraklandırmak için Balıkesirspor bayrakları bastırmak/yaptırmak için seferber olmalı. Altay maçında çok iyi bir organizasyon yapılmalı. Her taraftarın elinde kırmızı beyaz Balkes arması olan el bayrakları olduğunu hayal edelim, güzel olmaz mı?
  Öncelikle tabiki İskenderun maçı. Fakat organize bir şekilde yapılanma çok önemli onu vurgulamak istedim. Atatürk stadına gelen rakipler her yeri kırmızı beyaz görmeli, psikolojik baskı işte böyle olur. Şampiyonluk yani başarı, bir sonuç değil bir süreçtir,lütfen unutmayalım.
  Hem “Asla Yalnız Yürümeyeceksin” tabiri caizse alıntı ifadesi yerine “Her Zaman 10 unlasın” vb. daha yaratıcı ve Balıkesir e özgü bir sloganımız olmalı diye düşünüyorum. Hatta Kulübümüz veya balikesirspor.web.tr(dahaçok yakışır tabiki) bununla ilgili bir slogan yarışması yapsın, Balıkesir i tek bir konuya odaklasın.

  • Mesut ERAY diyor ki:

   Kesinlikle katılıyorum. Altay maçı ulusal medya farkındalığını zirveye çıkaracaktır. Şimdiden önlem alınmalı diye düşünüyorum. Her zaman 10′unlasın sloganı iyi duruyor gibi. En azından alıntı değil.

 8. 10 KOLİK İZMİR GAZİEMİR diyor ki:

  BİZLER GAZİEMİR DE LİSE OKUYAN 7 BALIKESİR Lİ ARKADAŞIZ BABALARIMIZIN ASKER OLMASINDAN DOLAYI İZMİRDEYİZ AMA SÜREKLİ BALIKESİRSPOR UMUZU TAKIP EDIYORUZ ALTAY TESISLERI GAZIEMIRDE OLDUGU ICIN ALTAYLI COK OKULDA AMA BIZ 7 BALKES TARAFTARI ÇOK GUZEL BERABERLIK SERGILIYORUZ IZMIRDEKI ALTAY MACINADA GITMISTIK BIZLER FORMA VE ATKI NERDEN ALABILIRIZ SITENIZI HER GUN SUREKLI TAKIP EDIYORUZ LIVERPOOL MARŞI VE ORTAM FIKRI ÇOK GUZEL BIZDEKI TARAFTARLA O ATMOSFERE YAKIN ŞEYLER YAPABILIRIZ TARAFTARIMIZ SUPER.YİĞİT NACİ AKGÜL

 9. Balatlı diyor ki:

  Türkiye’de futboldan anlayan birçok ağızdan aynı sözler çıkıyor: “Böyle taraftar birçok süperlig takımında yok” “Böyle bir saha altyapısı, böylesine ulaşım imkanları ve böyle bir futbol kenti olan Balıkesir’in takımı Balıkesirspor en azından Bank Asya’da olmalı” gibi sözler. Allah aşkına tüm ilçeleriyle beraber taraftarın tamamen inandığı, hatta rakiplerin bile kabullendiği şampiyonluk hayalimiz için herkes üzerine düşeni yapsın. Taraftar, teknik heyet, futbolcu inandığını gösteriyor. Bu inancı ,bu hayali gerçeğe dönüştürmek için yönetimin, şehrin önde gelen kurum-kuruluş ve isimlerinin , en önemliside yerel basının tüm etkinliğini ortaya koyması gerekiyor. Saygılarımla

 10. SAKARYA ATEŞİ diyor ki:

  LIVERPOOL UN KLİBİNDEKİ BÜYÜK KIRMIZI BEYAZ BAYRAKLARDAN BU HAFTA YÖNETİM MUTLAKA YAPTIRMALI,SİTE YÖNETİMİ BUNULADA İLGİLİLİ Bİ HABER YAPARSA YÖNETİM DE YAPAR,BU MARŞ MAÇ ÖNCESİ DEFALARCA ÇALINABİLİR,EKRANDA BİZİM TRİBÜN VE FUTBOLCU GÖRÜNTÜLERİ İLE BERABER,O ESNADA VE İSTİKLA MARŞINDA BÜTÜN STAD ATKILARI BAYRAKLARI HAVAYA KALDRIP Bİ KIRMIZI BEYAZ RENK CÜMBÜŞÜ OLUŞTURLUNABLİR

 11. gündoganlı diyor ki:

  Karasi tv den istegim geçen haftalardaki bozüyük turgutlu urfa maçındaki görselligin meksika dalgasının karşılıklı kırmızı beyaz çekişimizi kısacası maç esnası ve maç sonundaki görsel güzelligi artık servis etmesini istiyoruz bunlar bizim tribünlere daha fazla seyirci çekebilmek için reklamımız bence yani bir videonun facebook üzerinde milyonlarca kitleye ulaştıgını ve gurbetteki ilçelerimizde köylerimizde nasıl etki ve reklam yapıgagımızı hesaplarsak güzel olur diye düşünüyoru ulusal medyaya açılmak istedigimiz şu zamanlarda ilk önce yerel medyamızada iş düşüyor gün birlik günüyse herkez elini taşın altına sokmalı ZEKİ abi senin nasıl bi BALKES taraftarını oldugunu biliyoruz bu olaya el at lütfen

  • Sındırgi TAYFASI diyor ki:

   Kesinlikle karesi tv yada kulüp için cekim yapan yerçe color mac oncesi mac sonrası mac esnasında ki tribün görüntüleri vs mutlaka servis edilmeli artık , Meksika dalgasını su anda yapan ve yapabilen yok sosyal paylaşım ağlarında milyonlarca kisiye ulaşır , takımımız in ve taraftar in bundan daha guzel tanıtımı olamaz, mac oncesi kuyrukta karesi tv röportaj yapsın mac sonu yapsın ileride şampiyonluk belgeseli yapılır gelecek nesillerde bırakılır

   • F.Korkmaz diyor ki:

    Bu fikir çok hoşuma gitti teşekkürler. O halde herkes [email protected] adresine e-mail atsın,
    taleplerimizi dile getirelim derim. Süper fikir, karesitv nin tüm kameraları saat 12 den itibaren maç önü maç sonu her türlü detayın çekimini yapsın.
    Ben mail atıcam herkesin atması, belki güzel bir uygulamaya vesile olur.

 12. 10KOLİK SUSURLUK diyor ki:

  Öncelikle herkez mümkünse kırmızı yada beyaz giyinsin,atkı bere forma ne varsa giyilsin,10 KOLİKLERİN olduğu tribün komple bağıracak arkadşlardan olsun ,yaklaşık 4000 kişilk bi koro oluşturabilirsek o bölümde süper olur,pazar günü hava sıcaklığı 15 derece olacak,maça her gelen yanında komşusunu,arkadaşını,akrabasını,çocuklarını,eşi dostu maça getirsin,kahvede berberde her yerde tek konu Balkes şu anda şehirde başka konu yok,bunu enerjiye çevirelim

 13. Mehmet EMEN diyor ki:

  Bu hafta Atatürk Arenada rekor kırılacak gibi.. Büyük Balkes taraftarı takımını yalnız bırakmayacaktır. Bir şehir ayağa kalkıyor. ” Asla Yalnız Yürümeyeceksiniz “

 14. öz balkes diyor ki:

  atkı şow yapılsın stadda herkeste forma olmaya bilir ama stadın tamamında atkı var.espania şarkısında atkı şow.internetten bakın es es nasıl yapıyo….

 15. gündoganlı diyor ki:

  ben gönülden inanıyorum bu hafta rekorlar alt üst olucak hem taraftar hem desibel hem çoşku tavan yapıcak artık onkoliklerin sagı ve soluda hareketlendi bence saga ve sola 20 şer kişilik bi gurub ve başlarına tribünden bi abi verilmeli orada oturarak kimsenin maçı izlemesine izin verilmemeli artık sag ve sol tarafı daha etkin kunlanmalıyız şayet o potansiyel var herkez takımına destek olmayı çok istiyor ama 30 yaşı üstü için 10kolik lise ögrencilerinin arasına girmek biraz abest kaçıyor bu yüzden bu birlikteliyi daha önceden kuramadık.şimdi bu fırsatı yakalamışken bu sag ve sol tarafı GELENEK haline getirmek için çalışma yapmak lazım BURAK kardeşe burda iş düşüyor bence bu hafta taraftar olarak neler yapabilirizdiye bi toplantı yapıp durum deyerlendirmesi yapması lazım bence balıkesirspor web tr. de bu konu hakkında haber yapmalı bence şuan 10koliklerin sag ve sol tarafı daha çok harekete geçirmek için tam zamanı
  TARAFTAR ÇILDIRDI ŞAMPİY10LUK İSTİYOR

  • ömer karakaya diyor ki:

   haklısın gündoganlı en azından sag sol ön taraflar ihtiyar delikanlılara kalsın bizlerde de çok cevher var :=)

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 9 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir