Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Sıra Eray’da

4 Ocak 2017

Balıkesirspor’da Abdülkadir Özgen krizi de çözüldü.


Balıkesirspor’da bir süre önce kadro dışı bırakılan, alacakları için TFF’ye başvuran Abdülkadir Özgen krizi de çözüldü. Bir süredir U-21 takımıyla antrenmanlara çıkan golcü futbolcunun affedildiği ve yarın Antalya kampına katılacağı açıklandı.

ERAY DA KRİTİK GÜN

Balıkesirspor’un 520 bin TL alacağı ödenmediği için Antalya kampına katılmayan Eray Ataseven‘in takımda kalması için yaptığı girişimlerde sürüyor. Balıkesirspor yönetiminin Eray için gereken paranın büyük bölümünü sağladığı ve futbolcu ile bugün bir kez daha görüşme yapılacağı bildirildi. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.117 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Sıra Eray’da için 2 yorum yapılmış

  1. Serkan Yıldırım diyor ki:

    Doğru söylüyorsun dostum da adamların elinde tapu gibi sözleşme var. Sorun sözleşmelerde. En uygun sözleşme; sabit ücretin düşük tutulup geriye kalan miktarın performansa ve verdiği katkıya dayalı olarak yapılması. Oynasa da oynamasa da hatta oynayıp hiçbir katkı vermese de adamın alacağı para değişmiyorsa ya da çok az fark ediyorsa bu sistem oyuncuyu motive etmiyor, zorlamıyor. Sen kulüp olarak başarılıysan sponsor buluyorsun, federasyondan para kazanıyorsun ve taraftarın desteğini alıyorsun, ama futbolcu için mevcut sözleşmelerle bu böyle değil ne yazık ki.

  2. Balkesli diyor ki:

    Abdulkadir Özgen A.Demirspor a ne verdi ki bize katkı sağlasın. Yaşı 30, gelecek kaygısı yok, sözleşmeden doğan paralarını faiziyle tahsil ediyor. Peki futbolu olarak ne verdi Balkese koca bir HİÇ. Hadi yöneticilerin alırken hata yapmasını anlıyorum da bu futbolcuların hiç suçu yok mu! Hiç oynamadan veya skora hiç katkı vermeden bi ton para alıyorlar hiç vicdanları sızlamıyor mu ben bu takıma ne verdim diye hiç kendilerini sorgulamıyorlar mı!

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

11 artı 10 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir