Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Buyrun Ekran Başına

14 Nisan 2017

Süper Lig ve TFF 1. Ligde bu hafta maç yok.


TFF 1. Liginde 28. haftanın maçları 18 Nisan Salı günü öynanacak Bandırmaspor-Göztepe, Sivasspor-Ümraniyespor, Adana Demirspor-Giresunspor, Evkur Yeni Malatyaspor-Eskişehirspor maçları ile başlayacak.

Süper lig mesaisine ise 21 Nisan Cuma günü start verilecek.

Haftanın maç programı şöyle;

Futbol TV Programı

Tarih
Saat
Maç
Tv
14.04.2017 03:30 Sao Paulo vs Cruzeiro Arena Sport 1 HD (cro)
14.04.2017 03:45 Atl Nacional vs Botafogo S Sport (Digiturk 87, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , Sport 1 Israel SD / HD
14.04.2017 12:50 MelbourneV vs CC Mariners BT Sport 1 / HD
14.04.2017 15:00 BB Erzurum vs Keçiörengücü Kardelen TV
14.04.2017 15:00 Elaziz Bld. vs Orduspor Kanal Fırat
14.04.2017 16:30 Portsmouth vs Plymouth EuroSport Norge HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sport 1 Israel SD / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD
14.04.2017 16:30 SonderjyskE vs Nordsjaelland TV3 Sport 2 (den) / HD
14.04.2017 17:00 Bristol City vs QPR Arena Sport 1 / HD (svk) Nova Sport (bulgaria) / HD SportKlub 2 (serbia) / HD SuperSport 7 za / HD Viasat Jalkapallo Finland HD
14.04.2017 17:00 Tranmere Rovers vs Aldershot BT Sport 1 / HD
14.04.2017 18:00 Belenenses vs Estoril Sport TV Africa 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
14.04.2017 18:00 Boavista vs Paços Ferreira CBC Sports HD Sport TV África 2 / HD Sport TV4 (portugal) / HD SportKlub 3 (serbia) / HD
14.04.2017 18:00 Maritzburg Utd vs Baroka SuperSport 4 za / HD
14.04.2017 18:00 Örgryte vs Atvidaberg C More Sport HD (sweden)
14.04.2017 19:00 Hajduk Split vs HNK Cibalia Arena Sport 3 HD (cro) Sport TV1 (slovenia)
14.04.2017 19:00 Zorya Luhansk vs Dynamo Kiev 2 2 (ukraine)
14.04.2017 19:30 Wattens vs Blau-Weiss Sky Sport Austria / HD [SC]
14.04.2017 19:30 SV Horn vs Liefering Sky Sport Austria / HD [SC]
14.04.2017 19:30 Floridsdorfer vs Wacker Innsb Sky Sport Austria / HD [SC]
14.04.2017 20:00 Botosani vs Concordia Digi Sport 1 (rom) / HD
14.04.2017 20:15 Benfica vs Maritimo Tivibu Spor 3 , Benfica TV / HDSport 2 Israel SD / HD
14.04.2017 21:00 Amiens vs Le Havre beIN Sports MAX 4 (france)
14.04.2017 21:00 Bourg en Bresse vs Valenciennes beIN Sports MAX 5 (france)
14.04.2017 21:00 GFC Ajaccio vs Clermont beIN Sports MAX 6 (france)
14.04.2017 21:00 Laval vs Reims beIN Sports France 3 / HD
14.04.2017 21:00 Nimes vs Orleans beIN Sports MAX 7 (france)
14.04.2017 21:00 Niort vs Brest beIN Sports MAX 8 (france)
14.04.2017 21:00 Tours vs Sochaux beIN Sports MAX 9 (france)
14.04.2017 21:00 Troyes vs Red Star beIN Sports MAX 10 (france)
14.04.2017 21:00 Heracles vs AZ Alkmaar Fox Sports 3 (nederland)
14.04.2017 21:00 Lokomotiva vs Dinamo Zagreb Arena Sport 3 HD (cro)
14.04.2017 21:30 LASK Linz vs A.Lustenau ORF Sport / HD Sky Sport Austria / HD
14.04.2017 21:45 Angers vs Paris SG beIN SPORTS 1 , 5 SPORT SD / HD Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD BT Sport Extra 3 *RED Button Canal Sport (france) / HD Diema Sport 2 HD eir Sport 1 Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 1 / HD Nova Sports 1 HD (Cyprus) Nova Sports 1 HD (Hellas) Sport 1 (czech/svk) / HD Sport 1 HD (germany) Sport TV1 (slovenia) Sport TV3 (portugal) / HD Viasat Sport Norway / HD Viasat Urheilu Finland HD
14.04.2017 21:45 Kilmarnock vs Hearts BT Sport 2 / HD BT Sport Extra 1 *RED Button C More Fotboll HD
14.04.2017 21:45 Newcastle vs Leeds Utd Eleven Extra HD (poland) EuroSport Norge HD Nova Sport (bulgaria) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sport 1 Israel SD / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 3 (serbia) / HD SuperSport 5 za / HD TV3 Sport 2 (den) / HD TV3 Sport HD (sweden) Viasat Jalkapallo Finland HD
14.04.2017 21:45 Athletic Bilbao vs Las Palmas beIN SPORTS 3 , Cosmote Sport 2 HD Eleven HD (poland) EuroSport 2 Denmark / HD Futbol 2 (ukraine) / HD GOL (España) Idman TV ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 3 (uk/ire) / HD Sky Sports MIX (uk/ire) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport MaXimo 1 SuperSport MaXimo 3 Viasat Football Norway / HD
14.04.2017 22:30 V.Setubal vs Sporting CP Tivibu Spor 3 , Arena Sport 1 / HD (svk) Nova Sports 2 HD (cyprus) Nova Sports 2 HD (hellas) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD SportKlub 2 (serbia) / HD

Basketbol TV Programı

Tarih
Saat
Maç
Tv
14.04.2017 17:00 F.Bahçe (K) vs Ekaterinburg(K) TRT Spor
14.04.2017 18:00 A. Efes vs Trabzonspor NTV Spor
14.04.2017 19:00 P.Karşıyaka vs D.Doğuş beIN Sports 3
14.04.2017 19:30 D.Kursk (K) vs USK Praha (K) TRT Spor
14.04.2017 20:00 Fenerbahçe vs Gaziantep NTV Spor

Futbol TV Programı

Tarih
Saat
Maç
Tv
15.04.2017 10:35 Sydney vs Newcastle Jets BT Sport 2 / HD
15.04.2017 11:30 M. Tel Aviv U19 vs HB Sheva U19 Sport 1 Israel SD / HD
15.04.2017 12:00 Amkar vs FK Ufa Nash Futbol / HD
15.04.2017 12:50 Adelaide Utd vs West Sydney Arena Sport 1 HD (cro) BT Sport 2 / HD
15.04.2017 13:15 Varzim vs Porto II Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
15.04.2017 13:30 Inter vs Milan beIN SPORTS 3 , 5 SPORT SD / HD Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD BT Sport 1 / HD CBC Sports HD Cosmote Sport 2 HD Eleven HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD Sky Calcio 1 / HD Sky Sport 1 (italy) / HD Sky Super Calcio / HD Sport 1 Israel SD / HD Sport 2 (czech/svk) / HD Sport TV4 (portugal) / HD ST World Football / HD TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Sport Norway / HD Viasat Urheilu Finland HD
15.04.2017 14:00 Hannover 96 vs Braunschweig Cosmote Sport 7 HD MATCH! Futbol 3 / HD Sky Bundesliga 3 / HD
15.04.2017 14:00 Nürnberg vs Erzgebirge Aue Sky Bundesliga 4 / HD
15.04.2017 14:00 Deportivo vs Malaga beIN SPORTS 1 , beIN LaLiga / HD Cosmote Sport 3 HD Eleven Extra HD (poland) ONE Sport (israel) / HD Sky Sports MIX (uk/ire) / HD Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport MaXimo 3 Viasat Football Norway / HD Viasat Sport Sweden / HD
15.04.2017 14:00 Vorskla vs Karpaty Futbol 2 (ukraine) / HD
15.04.2017 14:30 Tottenham vs Bournemouth S Sport (Digiturk 87, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 Canal Sport 2 HD (poland) Cosmote Sport 1 HD Diema Sport 2 HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD S Sport / HD (turkey) Sky Sport 3 (italy) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Ultra HD (4K) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 3 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium HD TV3 (denmark) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD
15.04.2017 14:30 CSKA Moscow vs Rostov Tivibu Spor 2 , Arena Sport 1 / HD (svk) MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD Sport 1 (ukraine) SportKlub 2 (serbia) / HD
15.04.2017 14:35 TJ Quanjian vs Shanghai SIPG Sky Sports 3 (uk/ire) / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 3 (serbia) / HD
15.04.2017 15:00 Lotte vs Zwickau WDR Fernsehen / HD
15.04.2017 15:00 RW Erfurt vs Holstein K MDR Fernsehen / HD [simulcast]
15.04.2017 15:00 H.Rostock vs Magdeburg MDR Fernsehen / HD [simulcast] NDR Fernsehen / HD
15.04.2017 15:00 Hallescher vs Duisburg MDR Fernsehen / HD [simulcast] WDR Fernsehen / HD
15.04.2017 15:30 Trencin vs Dunanjska Dvojka (RTV 2) / HD
15.04.2017 15:30 Targu Mureş vs Timisoara Digi Sport 1 (rom) / HD
15.04.2017 16:00 Lens vs Auxerre beIN Sports France 1 / HD
15.04.2017 16:00 Rijeka vs Split Arena Sport 3 HD (cro)
15.04.2017 16:00 Roma vs Atalanta beIN SPORTS 4 , Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports MAX 8 (france) Club RTL Cosmote Sport 8 HD Eleven Extra HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD Sky Calcio 2 / HD Sport 1 Israel SD / HD Sport TV5 (portugal) Viasat Sport Norway / HD
15.04.2017 16:00 Palermo vs Bologna Sky Calcio 7 / HD
15.04.2017 16:00 Cagliari vs Chievo Sky Calcio 6 / HD
15.04.2017 16:00 Torino vs Crotone Arena Sport 2 HD (cro) Sky Calcio 5 / HD
15.04.2017 16:00 Fiorentina vs Empoli beIN Sports MAX 10 (france) Sky Calcio 4 / HD
15.04.2017 16:00 Pescara vs Juventus beIN SPORTS 1 , 5 SPORT SD / HD Arena Sport 5 HD (cro) beIN Sports MAX 7 (france) Cosmote Sport 4 HD MATCH! Arena / HD Sky Calcio 1 / HD Sky Sport 1 (italy) / HD Sport 2 (czech/svk) / HD Sport TV1 (portugal) / HD TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Urheilu Finland HD
15.04.2017 16:00 Genoa vs Lazio Arena Sport 1 HD (cro) beIN Sports MAX 9 (france) Sky Calcio 3 / HD Sport 1 HD (germany)
15.04.2017 16:30 Ruch Chorzow vs Pogon Szczecin Canal Sport HD (poland)
15.04.2017 16:30 Slask vs Gornik Leczna nSport / HD
15.04.2017 16:30 Dortmund vs E.Frankfurt Eurosport 2 , beIN Sports MAX 4 (france) Cosmote Sport 3 HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD EuroSport Norge HD Fox Sports 2 HD (nederland) MATCH! Futbol 3 / HD Sky Bundesliga 2 / HD Sport 2 (ukraine) Sport TV3 (portugal) / HD
15.04.2017 16:30 Mainz 05 vs Hertha Berlin Sky Bundesliga 6 / HD
15.04.2017 16:30 Wolfsburg vs Ingolstadt Sky Bundesliga 7 / HD Sport 2 Israel SD / HD
15.04.2017 16:30 Hoffenheim vs M gladbach beIN Sports MAX 6 (france) Sky Bundesliga 3 / HD
15.04.2017 16:30 RB Leipzig vs Freiburg beIN Sports MAX 5 (france) Cosmote Sport 7 HD Sky Bundesliga 5 / HD
15.04.2017 17:00 Crystal Palace vs Leicester S Sport (Digiturk 87, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , 6`Eren (den) / HD beIN Sports MENA HD Kwesé Free Sports MATCH! Futbol 1 / HD RTi 1 (Côte d?Ivoire) RTNC Sky Sports 5 (ROI only) / HD Sport 24 At Sea HD SportKlub 2 (serbia) / HD SuperSport 3 za / HD Viasat 1 (ghana)
15.04.2017 17:00 Everton vs Burnley beIN Sports MENA HD Cosmote Sport 1 HD SuperSport 5 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium 2 HD TV2 Sport Premium HD
15.04.2017 17:00 Stoke City vs Hull City beIN Sports MENA HD SuperSport 9 za
15.04.2017 17:00 Sunderland vs West Ham beIN Sports MENA HD Sport 2 Israel SD / HD SuperSport 7 za / HD
15.04.2017 17:00 Watford vs Swansea beIN Sports MENA HD
15.04.2017 17:15 Sport.Gijon vs Real Madrid beIN SPORTS 3 , beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Canal 9 (denmark) / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven Sports HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD Idman TV ONE Sport (israel) / HD Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport MaXimo 3 Viasat Football Norway / HD
15.04.2017 18:00 Nice vs Nancy beIN SPORTS 2 , 5 PLUS (israel) Arena Sport 6 HD (cro) beIN Sports MAX 7 (france) Sport 1 HD (germany)
15.04.2017 18:00 NK Inter vs Koprivnica Arena Sport 1 HD (cro)
15.04.2017 18:00 Arouca vs Feirense Sport TV África 2 / HD Sport TV4 (portugal) / HD
15.04.2017 18:00 Chaves vs V.Guimaraes Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
15.04.2017 18:00 Benfica II vs Famalicao Benfica TV / HD
15.04.2017 18:00 Sporting II vs Uniao Madeira Sporting TV
15.04.2017 18:00 M.Haifa vs Bnei Sakhnin Sport 1 Israel SD / HD
15.04.2017 19:00 Jagiellonia vs Crac. Krakow Canal Sport HD (poland)
15.04.2017 19:00 Tenerife vs Girona Movistar Partidazo / HD
15.04.2017 19:00 Sassuolo vs Sampdoria beIN SPORTS 1 , 5 PLUS (israel) Arena Sport 4 HD (cro) Cosmote Sport 7 HD MATCH! Futbol 2 / HD Sky Calcio 1 / HD Sky Super Calcio / HD Viasat Sport Norway / HD Viasat Sport Sweden / HD
15.04.2017 19:00 Kaizer Chiefs vs Chippa Utd SuperSport 4 za / HD
15.04.2017 19:00 Esbjerg vs AC Horsens TV3 Sport 1 (den) / HD
15.04.2017 19:00 Siroki vs BSI Jajce Arena Sport 6 HD (cro)
15.04.2017 19:15 Ayr Utd vs Dundee Utd BBC Alba
15.04.2017 19:30 Southampton vs Man City S Sport (Digiturk 87, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 BT Sport 1 / HD Canal Sport 2 HD (poland) Cosmote Sport 1 HD Diema Sport 2 HD Futbol 2 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD S Sport / HD (turkey) Sky Sport 3 (italy) / HD Sport 2 Israel SD / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 3 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium HD TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD
15.04.2017 19:30 Rapid Wien vs Altach Sky Sport 5 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]
15.04.2017 19:30 A.Wacker vs St.Polten Sky Sport 7 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]
15.04.2017 19:30 Sturm Graz vs Ried Sky Sport 6 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]
15.04.2017 19:30 Roda vs Rotterdam Fox Sports 3 (nederland)
15.04.2017 19:30 Leverkusen vs Bayern München Eurosport 2 , beIN Sports France 2 / HD BT Sport 2 / HD Cosmote Sport 3 HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD EuroSport Norge HD Fox Sports 2 HD (nederland) Idman TV MATCH! Futbol 3 / HD Sky Bundesliga 1 / HD Sport 2 (ukraine) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV5 (portugal)
15.04.2017 19:30 Debrecen vs MTK Budapest M4 Sport / HD
15.04.2017 19:30 Atletico Madrid vs Osasuna beIN SPORTS 3 , beIN LaLiga / HD beIN Sports MAX 9 (france) Canal 9 (denmark) / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven Sports HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 3 *RED button Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 2 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport 7 za / HD SuperSport MaXimo 3 Viasat Football Norway / HD Viasat Urheilu Finland HD
15.04.2017 19:30 Rubin Kazan vs Krasnodar MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD
15.04.2017 20:00 Osijek vs Istra 1961 Arena Sport 3 HD (cro)
15.04.2017 20:00 CS U Craiova vs Astra Giurgi Digi Sport 1 (rom) / HD
15.04.2017 20:15 Tondela vs Rio Ave Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
15.04.2017 20:45 Den Haag vs PSV Eindhoven Tivibu Spor 2 , Arena Sport 1 / HD (svk) Fox Sports 1 HD (Nederland) Sky Sports 3 *RED button Sport 1 (ukraine)
15.04.2017 21:00 Montpellier vs Lorient beIN Sports MAX 6 (france)
15.04.2017 21:00 Rennes vs Lille Arena Sport 1 HD (cro) beIN Sports MAX 8 (france)
15.04.2017 21:00 Guingamp vs Toulouse beIN Sports MAX 4 (france)
15.04.2017 21:00 Metz vs Caen beIN Sports MAX 5 (france)
15.04.2017 21:15 Jihlava vs Sparta Prag CT Sport / HD
15.04.2017 21:15 Rudar Velenje vs Maribor Kanal A (slovenia)
15.04.2017 21:15 Highlands vs Orlando Pirates SuperSport 4 za / HD SuperSport Select
15.04.2017 21:30 Wisla Plock vs Lech Poznan Canal Sport HD (poland)
15.04.2017 21:30 Ferencvaros vs Vasas M4 Sport / HD
15.04.2017 21:30 Huesca vs Cadiz GOL (Espana)
15.04.2017 21:30 Orlando City vs LA Galaxy Eurosport 2 , EuroSport 1 France / HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD
15.04.2017 21:45 Twente vs Nijmegen Tivibu Spor 3 , Fox Sports 3 (nederland)
15.04.2017 21:45 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS 3 , beIN Sports France 2 / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven Sports HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD Idman TV Movistar Partidazo / HD ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 3 (uk/ire) / HD Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport 7 za / HD SuperSport MaXimo 1 SuperSport MaXimo 3 TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Football Norway / HD Viasat Jalkapallo Finland HD
15.04.2017 21:45 Napoli vs Udinese beIN SPORTS 1 , 5 PLUS (israel) Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports MAX 9 (france) BT Sport 2 / HD Canal 9 (denmark) / HD CBC Sports HD Cosmote Sport 1 HD Eleven HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD Sky Calcio 1 / HD Sky Sport 1 (italy) / HD Sky Super Calcio / HD Sport 2 (czech/svk) / HD Sport TV3 (portugal) / HD Viasat Sport Norway / HD Viasat Urheilu Finland HD
15.04.2017 22:00 Monaco vs Dijon beIN SPORTS 2 , 5 SPORT SD / HD Arena Sport 3 HD (cro) Canal Sport (france) / HD Eleven Extra HD (poland) MATCH! Arena / HD Nova Sport (bulgaria) / HD Nova Sports 1 HD (Cyprus) Nova Sports 1 HD (Hellas) Sport 2 (czech/svk) / HD
15.04.2017 22:30 Braga vs Porto Tivibu Spor , Arena Sport 1 / HD (svk) BT Sport Extra 1 *RED Button Sport 1 Israel SD / HD Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 2 (serbia) / HD

Basketbol TV Programı

Tarih
Saat
Maç
Tv
15.04.2017 14:00 Y.Giresun vs Galatasaray beIN Sports 2
15.04.2017 14:00 Orduspor (K) vs Kastamonu (K) Altaş TV Ordu
15.04.2017 15:00 G.Saray (K) vs AGÜ Spor (K) TRT Spor
15.04.2017 16:00 Beşiktaş SJ vs Banvit beIN Sports 3
15.04.2017 20:30 Brindisi vs EA7 Milano tivibu SPOR 3

Futbol TV Programı

Tarih
Saat
Maç
Tv
16.04.2017 08:00 Cer.Osaka vs Gamba Osaka SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD
16.04.2017 10:00 Brisbane Roar vs Wellington P BT Sport 1 / HD
16.04.2017 12:00 Perth Glory vs Melbourne City Arena Sport 1 HD (cro) BT Sport 1 / HD
16.04.2017 12:30 Orenburg vs Terek Grozny Nash Futbol / HD
16.04.2017 13:00 Leganes vs Espanyol beIN SPORTS 1 , beIN LaLiga / HD Canal 9 (denmark) / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 5 *RED button Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport 7 za / HD SuperSport MaXimo 1 SuperSport MaXimo 3 Viasat Jalkapallo Finland HD
16.04.2017 13:30 Willem II vs Go Ahead Fox Sports 1 HD (Nederland)
16.04.2017 14:30 Ross County vs Celtic 5 SPORT SD / HD C More Live HD Sky Sports 2 (uk/ire) / HD Sport 1 HD (germany)
16.04.2017 14:30 St.Pauli vs Würzburger Sky Bundesliga 5 / HD
16.04.2017 14:30 Bochum vs Greuther Fürth Sky Bundesliga 6 / HD
16.04.2017 14:30 U.Berlin vs Kaiserslautern Sky Bundesliga 3 / HD
16.04.2017 14:30 Karlsruher vs Heidenheim Cosmote Sport 7 HD Sky Bundesliga 8 / HD
16.04.2017 14:30 1860 Münih vs Sandhausen Sky Bundesliga 7 / HD
16.04.2017 14:30 D.Dresden vs F.Düsseldorf Sky Bundesliga 4 / HD
16.04.2017 14:35 Tianjin Teda vs GZ Evergrande Sky Sports 3 (uk/ire) / HD
16.04.2017 15:00 Ural vs Tom Tomsk Nash Futbol / HD
16.04.2017 15:30 West Brom vs Liverpool S Sport (Digiturk 87, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , 6`Eren (den) / HD beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 Canal Sport HD (poland) Cosmote Sport 1 HD Diema Sport / HD Futbol 2 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD Sky Sport 3 (italy) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Sports MIX (uk/ire) / HD Sky Ultra HD (4K) Sport 1 Israel SD / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 3 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD
16.04.2017 15:30 Feyenoord vs Utrecht Tivibu Spor , Arena Sport 1 / HD (svk) Fox Sports 1 HD (Nederland) Sky Sports 5 (uk/ire) / HD Sport 1 (ukraine) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV5 (portugal) Sportdigital TV / HD SportKlub 2 (serbia) / HD
16.04.2017 15:30 Groningen vs PEC Zwolle Fox Sports 3 (nederland)
16.04.2017 16:00 Nantes vs Bordeaux beIN SPORTS 1 , Arena Sport 1 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD BT Sport Extra 1 *RED Button Eleven Extra HD (poland) Nova Sport (bulgaria) / HD
16.04.2017 16:00 Mattersburg vs Austria Wien ORF Eins / HD Sky Sport Austria / HD
16.04.2017 16:00 FS Stars vs Sundowns SuperSport 4 za / HD SuperSport Select
16.04.2017 16:00 Halmstad vs Malmö C More Sport HD (sweden)
16.04.2017 16:00 Dalkurd vs Varbergs TV4 Sport HD (sweden)
16.04.2017 16:20 Ruzomberok vs S.Bratislava DajTo (slovakia) / HD
16.04.2017 16:30 W.Bremen vs Hamburg Eurosport 2 , beIN Sports MAX 4 (france) BT Sport 2 / HD Cosmote Sport 3 HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD Fox Sports 2 HD (nederland) MATCH! Futbol 3 / HD Sky Bundesliga 2 / HD Sky Bundesliga UHD (4K) Sport 2 (ukraine)
16.04.2017 17:00 Lyngby vs Midtjylland TV3 Sport 1 (den) / HD
16.04.2017 17:15 Valencia vs Sevilla beIN SPORTS 3 , beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven Sports HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 3 (uk/ire) / HD Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport 7 za / HD SuperSport MaXimo 3 Viasat Football Norway / HD Viasat Urheilu Finland HD
16.04.2017 17:30 Arsenal Tula vs L.Moscow Nash Futbol / HD
16.04.2017 17:45 Ajax vs Heerenveen Tivibu Spor 2 , Arena Sport 1 / HD (svk) CBC Sports HD Fox Sports 1 HD (Nederland) Sky Sports MIX (uk/ire) / HD Sport 1 (ukraine) Sport 2 Israel SD / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 3 (serbia) / HD Viasat Sport Norway / HD
16.04.2017 18:00 Bastia vs Lyon beIN SPORTS 1 , Arena Sport 1 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD BT Sport 3 / HD Eleven Extra HD (poland) Nova Sports 1 HD (Cyprus) Nova Sports 1 HD (Hellas)
16.04.2017 18:00 Man Utd vs Chelsea S Sport (Digiturk 87, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 Canal Poland / HD Cosmote Sport 1 HD Diema Sport / HD Futbol 2 (ukraine) / HD Idman TV MATCH! Futbol 1 / HD Sky Sport 3 (italy) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Ultra HD (4K) Sport 1 (czech/svk) / HD Sport 1 Israel SD / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 2 (serbia) / HD SuperSport 3 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium HD TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD
16.04.2017 18:30 Darmstadt vs Schalke 04 Eurosport 2 , beIN Sports MAX 4 (france) BT Sport 2 / HD Cosmote Sport 3 HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD Fox Sports 2 HD (nederland) MATCH! Futbol 3 / HD Sky Bundesliga 1 / HD Sport 2 (ukraine)
16.04.2017 18:30 Sundsvall vs Hacken C More Fotboll HD
16.04.2017 18:30 Djurgarden vs Elfsborg C More Sport HD (sweden)
16.04.2017 19:00 Oostende vs Anderlecht NTV Spor , Arena Sport 4 HD (cro) Sport 1 HD (germany)
16.04.2017 19:15 V.Plzen vs Slovacko Arena Sport 3 HD (cro) CT Sport / HD
16.04.2017 19:30 Real Betis vs Eibar beIN SPORTS 3 , beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven Sports HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 3 (uk/ire) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport 7 za / HD SuperSport MaXimo 3 TV3 Sport 1 (den) / HD Viasat Urheilu Finland HD
16.04.2017 20:00 S.Moscow vs Zenit Tivibu Spor , Arena Sport 1 / HD (svk) CBC Sports HD MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD Sport 1 Israel SD / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD
16.04.2017 21:45 Granada vs Celta Vigo beIN SPORTS 1 , beIN LaLiga / HD Cosmote Sport 2 HD Eleven Sports HD (poland) EuroSport 2 Denmark / HD Futbol 2 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 12A / HD SuperSport 4 za / HD SuperSport 7 za / HD SuperSport MaXimo 1 SuperSport MaXimo 3 Viasat Urheilu Finland HD
16.04.2017 22:00 Marseille vs Saint-Etienne beIN SPORTS 3 , Arena Sport 3 HD (cro) BT Sport 2 / HD Canal France / HD Diema Sport / HD MATCH! Futbol 1 / HD Nova Sports 1 HD (Cyprus) Nova Sports 1 HD (Hellas) Sport 1 HD (germany) Sport 2 (czech/svk) / HD Sport TV3 (portugal) / HD TV3 Sport 1 (den) / HD TV3 Sport HD (sweden) Viasat Jalkapallo Finland HD

Basketbol TV Programı

Tarih
Saat
Maç
Tv
16.04.2017 13:30 Unicaja vs BC Andorra tivibu SPOR 3
16.04.2017 19:30 Valencia vs Barcelona tivibu SPOR 3
16.04.2017 21:30 Rasta Vechta vs B.München tivibu SPOR 3
Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 437 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Buyrun Ekran Başına için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

2 artı 6 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir