Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Heyecan Yerel Liglerde Sürüyor

15 Nisan 2017

Balıkesir’de haftanın yerel spor takvimi.


Bu haftasonu Süper Lig ve TFF 1. Ligdeki maçların oynanmayacak olması tüm gözleri yerel liglere çevirdi.

İşte haftanın programı:

HAFTALIK PROGRAM 12-21 NİSAN 2017

15 NİSAN 2017 CUMARTESİ
15:00 BALIKESİR B.Ş.B. GALATASARAY TS BASKETBOL SÜPER LİGİ ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
16:00 BANDIRMA KIRMIZI YALOVA GROUP BLD. TBL KARA ALİ ACAR S.S
17 NİSAN 2017 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SPOR BANDIRMA BASKETBOL GSK(A) U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
18:30 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL BURHANİYE BLD SPOR U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
20:00 EDREMİT BLD GÜRE SPOR BANDIRMA BASKETBOL GSK(B) U12 KADINLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
18 NİSAN 2017 SALI
20:00 BANDIRMA KIRMIZI YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KLB U12 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
18:00 KÖRFEZ EFELER KARESİ GSK U12 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
19:30 EDREMİT BLD GÜRE SPOR BALIKESİR D.S.İ. U12 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SPOR BEST BALIKESİR BASKETBOL U12 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
18:00 BURHANİYE BELEDİYESPOR BAYRAKLI BELEDİYESİ KBBL BURHANİYE S.S
15:00 BURHANİYE BLD SPOR BANDIRMA BASKETBOL GSK(B) U12 KADINLAR BASKETBOL BURHANİYE S.S
17:00 EDREMİT BLD GÜRE SPOR BANDIRMA BASKETBOL (A) U12 KADINLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
19:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SPOR AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
20 NİSAN 2017 PERŞEMBE
19:30 BEST BALIKESİR BASKETBOL AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KLB AYVALIKGÜCÜ BLD SPOR U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
21 NİSAN 2017 CUMA
18:00 BALIKESİR DSİ KÖRFEZ EFELER SP KLB U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 KARESİ GSK BANDIRMA KIRMIZI U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
17:30 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL BANDIRMA BASKETBOL GSK(A) U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
19:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SPOR BANDIRMA BASKETBOL (B) U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
19:30 EDREMİT BLD GÜRE SPOR BURHANİYE BLD SPOR U12 KADINLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
18:00 BANVİT HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER TBL (27.Hafta) KARA ALİ ACAR S.S
2016-2017  FUTBOL SEZONU  34.HAFTA PROGRAMI
12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
13:00 YILDIRIM BLD.JİM KEPEZSPOR U17TŞ 2.KADEME AHP 1 NO
15:00 BALÇOVA BLD.TERMAL DEMİRTEN YEŞİLKÖY U17TŞ 2.KADEME AHP 1 NO
13 NİSAN 2017 PERŞEMBE
13:00 ALTINOVASPOR U17TŞ AHP 1 NO
15:00 BAŞKENT GÜCÜ U17TŞ AHP 1 NO
14 NİSAN 2017 CUMA
13:00 U17 T.Ş 2. KADEME U17TŞ AHP 1 NO
15:00 U17 T.Ş 2. KADEME U17 TŞ AHP 1 NO
15 NİSAN 2017 CUMARTESİ
13:00 B.Ş.BELEDİYESPOR HARB-İŞSPOR U16 FUTBOL.MÜS. AHP BLD.TES
15:00 BALYA BLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U13 FUTBOL MÜS AHP BLD.TES
12:00 U17 T.Ş 2. KADEME FİNAL U17TŞ AHP 1 NO
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR BİGADİÇSPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
10:30 BALIKESİRSPOR 5 EYLÜL SPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
12:00 BALIKESİRSPOR MANİSASPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 BALIKESİRSPOR MANİSASPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
12:00 G.O.PAŞASPOR YENİSANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 VİCDANİYESPOR KEPSUTBLD.SPOR 2KU19 FUTBOL LİGİ AHP 4 NO
13:00 GENÇLERBİRLİĞİEĞİTİMSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
15:00 5 EYLÜLSPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
11:00 BALYABLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. BALYA
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR DEMİRSPOR U16 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
11:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö C.M.SANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 YENİKIZILKECİLİSPOR ADASPOR 2KU19 FUTBOL LİGİ EDREMİT
12:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÖRFEZASLANLARISPOR U13 FUTBOL MÜS BURHANİYE
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÖRFEZASLANLARISPOR U16 FUTBOL MÜS BURHANİYE
15:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö GÖMEÇBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
11:00 BARBAROSSEFASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U16 FUTBOL MÜS AYVALIK
12:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
15:15 BARBAROSSEFASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 ALTINOVASPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
13:00 EDİNCİKSPOR ERDEKSPOR 2KU19 FUTBOL LİGİ EDİNCİK
11:00 BANDIRMASPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
12:15 GÖNENKARŞIYAKASPOR BANDIRMA GÜCÜ GENÇ.SPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
13:30 MARMARA ADALARBLD.SPOR GÖNENBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
14:45 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:30 600 EVLERSPOR MANYASBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
17 NİSAN 2017 PAZARTESİ
12:30 B.Ş.BELEDİYESPOR DUDULLU 3.LİG KADINLAR AHP BLD.TES.
18 NİSAN 2017 SALI
12:00 BANDIRMASPOR GÖZTEPE A.Ş. U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
13:00 BANDIRMASPOR GÖZTEPE A.Ş. TFF 1.LİG BANDIRMA
14:30 BANDIRMASPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U14 PLAY -OFF AHP 1 NO
16:00 BARBAROSSEFASPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 PLAY -OFF AHP 1 NO
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
17:00 GÖMEÇBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
18:15 C.M.SANAYİSPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö U13 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
18:15 AYV.ARMUTCUKSPOR BARBAROSSEFASPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
18 NİSAN 2017 SALI
11:00 A1 E2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 B1 F2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 C1 E1 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 D1 F1 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
14:00 HAYDAR ÇAVUŞ MTAL, BALIKESİR ÖZEL ARTSAM LİSESİ, KASTAMONU HENTBOL GENÇ KIZ BÖL.DEP.LİG. ERDEK S.S.
11:30 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:15 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 KARAHALLILAR O.O. M.AZMAN ÇAVUŞ O.O. FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
10:45 KESİRVEN O.O. BİGADİÇ YAĞCILAR YBO FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13:00 ÇAĞIŞ O.O. KARAHALLILAR O.O. FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13:45 ZAĞNOS PAŞA O.O. KESİRVEN O.O. FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
21 NİSAN 2017 CUMA
14:00 HAYDAR ÇAVUŞ MTAL, BALIKESİR MEDİHA ENGİZER KIZ MTAL,İSTANBUL HENTBOL GENÇ KIZ BÖL.DEP.LİG. ERDEK S.S.
11:30 MAĞLÜPLER FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:15 GALİPLER FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O. ÇAĞIŞ O.O. FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
10:45 BİGADİÇ YAĞCILAR YBO ZAĞNOS PAŞA O.O. FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
14:30 A2 B2 FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
15:15 A1 B1 FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.


Bu yazı 148 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Heyecan Yerel Liglerde Sürüyor için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

2 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir