Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Yaz Kursları Açılıyor

12 Mayıs 2017

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki il spor merkezleri 12 Haziran’da açılıyor.


Yaz döneminin başlangıcı ile çocuk ve gençlerimizin yoğun okul döneminden sonra heyecan ve tutkuyla beklediği yaz spor okulları  12 Haziran’da açılıyor.

22 BRANŞTA ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİLECEK

Son 5 yılda sürekli yoğun ilgi ve beklentiyle karşılanan kurslar bu yıl 12 Haziran 2017 tarihinden itibaren başlayacak. Çocuk ve gençlerimizin yanı sıra velilerin de büyük bir heyecanla beklediği kurslar atletizm, badminton,basketbol, bisiklet, boks, cimnastik, eskrim, futbol, güreş, judo, karate, kick-boks, masa tenisi, okçuluk,oryantring, satranç, taekwondo, tenis, triatlon,voleybol, yüzme (eğitmen ücretli), vücut geliştirme ve fitness  olmak üzere toplam 22 branşta ücretsiz olarak verilecek. GHSİM’ne  bağlı tüm tesislerde deneyimli  verilecek olan eğitimler sayesinde çocuklar sporla buluşacak.

GHSİM’nün 2014 yılından itibaren devam ettirdiği Engelliler İl Spor Merkezleri kursları da  engelli vatandaşlarımızın spor yapmasına olanak sağlıyor. Yaş sınırı gözetmeksizin hizmet verilen kurslar ücretsiz olup; İşitme Engelliler: Atletizm, Judo, Basketbol, Karate, Futbol, Bedensel Engelliler: Atletizm, Halter, Okçuluk, Yüzme, Görme Engelliler: Yüzme Özel Sporcular: Atletizm, Basketbol, Futbol branşlarında eğitim alacak.

YAZA MERHABA HAYDİ HERKES SPORA

İlimizde 2012 yılından itibaren her yıl artan katılım sayısıyla gerçekleşen  kurslar, 12 Haziran- 21 Temmuz tarihleri arasında birinci dönem, 24 Temmuz- 25 Ağustos tarihleri arasında ikinci dönem olacak şekilde bu yıl da 2 ayrı dönem halinde açılacak.  Kayıtların 15 Mayıs 2017 tarihinde başlayacağı kurslarla ilgili müracaatlar; Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi (Tel:0266 2411942 Dahili 123-124) Kurtdereli Spor Salonu (Tlf: 02662411942- Dahili 108), Altıeylül İlçe Müdürlüğü Atatürk Yüzme Havuzu (Tlf: 0266 245 87 83), Gençlik Merkezi (Tlf: 02662430200) ve tüm İlçe Müdürlüklerince yapılacak.

NASIL KAYIT YAPTIRILACAK?

5-18 yaş aralığındaki çocuklar için açılan ücretsiz kurslara kayıt yaptırabilmek için 1 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisinin yanı sıra, kayıt noktalarından temin edilecek olan kayıt formunu eksiksiz doldurup kayıt merkezlerinden birine başvurmaları yeterli olacak.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 186 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Yaz Kursları Açılıyor için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

8 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir