Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Servet Camgöz ve Ekibi Güven Tazeledi

16 Mayıs 2017

Ankara Balıkesirliler Derneği ‘nin olağan genel kurulunda Servet Camgöz ve ekibi güven tazeledi.


Ankara’da Balıkesirlilerin sesi ve ikinci adresi olan, ilimizin adını çeşitli etkinliklerle duyuran, öğrenci ve kamu görevlilerimize kol kanat germeye çalışan, yeni hemşehriler bularak üye sayısını sürekli arttıran Ankara Balıkesirliler Derneği’nin 5. olağan genel kurulu Doğan Royal otelde gerçekleştirildi.

Divan başkanlığını Güner İşlek, Ümit Şahap Tezcan ve Vedat Gültekin’in yaptığı genel kurulda  faaliyet raporları Genel Sekreter Tarkan İldeniz’in hazırladığı slayt gösterisi eşliğinde sunuldu, alkışlarla karşılandı.

Önceki dönem çalışmaları, denetim raporları incelendi ve ibra edilmesinden sonra yapılan tek liste halindeki seçimde  Servet Camgöz ve ekibi üyelerin tamamının oylarını alarak tekrar göreve getirildi..

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu :

Servet Camgöz, Ayhan Doğan, Banu Yılmaz, Sinan Ayhan, R.Murat Yalçınve Vedat Gültekin.

Denetim Kurulu :  Hasan Yazıcı, Celal Dedebaş, Av. Erkin Tüzün

Seçimlerin ardından üyelere teşekkür konuşması yapan  Başkan Servet Camgöz, “Ankara’da Balıkesirlileri biraraya getirmek, öğrencilerimize sahip çıkmak, Balıkesirimizin adını güzelliklerle duyurmak, için bütün gücümüzle özveriyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İş yoğunlukları nedeniyle  görev devri talep eden ama her zaman gönüllü hizmete devam edeceklerini belirten önceki dönem yönetim kurulunda görev almış Şenol Kocaer, Kemal Türe ve Nuri Hasar’a’ a özverili çalışmaları için teşekkür eden Camgöz,  her konuda fikir alışverişine devam edeceklerini söyledi

Sevgi, saygı, muhabbetle gerçekleşen genel kurulda katılımcılara Zaman Höşmerimleri sahibi Engin Gençdemir tarafından gönderilen höşmerim de ikram edildi.

Yıllar önce öğrenci olarak geldiği Ankara’da öğrenci kolunda görev aldığı Balıkesirliler Derneği’ndeki aktif çalışması ile göz dolduran, okulunu bitirip işe girdikten sonra da yönetim kurulunda görev alan Vedat Gültekin’in Kemal Abisinden görevi devralması da alkışlarla karşılandı, dernekçiliğin nasıl yapılması gerektiği konusunda çok anlamlı mesaj verdi.

Yeni dönemde çalışmalara hemen başlanacağını söyleyen Camgöz, 3 Haziran’da Ankara Balıkesirliler Derneği İftar Buluşması tertipleyeceklerini belirterek tüm hemşehrilerini İftara davet etti.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 338 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Servet Camgöz ve Ekibi Güven Tazeledi için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

15 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir