Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Profesyonel Bisikletçiler Gençlerle Buluşuyor.

27 Ekim 2016

Bisiklet hakkında herşeyi konuşacaklar…


Açı Kolejinin Bisiklet ve Dağcılık Kulübü,  28 Ekim Cuma günü Balıkesir Açı Koleji Spor Salonunda saat 11.30′da “Bisiklet ve Spor” konulu bir etkinlik düzenleyecek. Balıkesir’li profesyonel bisikletçi Mehmet Karlıdağ, Bursa’lı Profesyonel bisikletçiler Mecit Tatlıcılar ve Burak Abay, Antalya’lı profesyonel bisikletçi Ali Gülcan’ın katılacağı etkinlikte bisiklet sporunu gençlere tanıtmak, sevdirmek ve altyapı oluşturmak temel konu olacak.

Organizasyonda büyük emeği bulunan  Mehmet Karlıdağ, bisiklet sporu için yapılacak her etkinliğe destek vermeyi kendilerine görev kabul ettiklerini belirterek, “Açı Kolejinde genç kardeşlerimize bisikletin sadece ulaşım aracı değil, aynı zamanda spor aracı olduğunu anlatacağız. Benim gibi bu sporu profesyonelce yapan Mecit Tatlıcılar, Burak Abay ve Ali Gülcan’ı Balıkesir’e davet ettim. Sağolsunlar beni kırmadılar ve  bu etkinlikte bizlerle beraber olmayı kabul ettiler. Amacımız öncelikle bisikleti tanıtmak ve sevdirmek. Ülkemizde de tıpkı Avrupadaki gibi bisiklet kullanmayı özendirmek. Bisikleti yaşam biçimi olarak kabul etirmek, her yaştan kimsenin  hem cebini, hem de sağlığını koruyan önemli bir araç olduğuna vurgu yapmak. Bunun yanında içinde heves olan genç kardeşlerimize bu sporu profesyonelce yapmaları için hem bilgi, hem de olanak tanımak. Herkesi bu etkinliğe destek vermeye davet ediyorum. Açı Kolejine de bu vesileyle teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 119 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Profesyonel Bisikletçiler Gençlerle Buluşuyor. için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir