Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

“Bal-Kes Süper Ligi Hak Ediyor”

16 Mart 2017

“Figüran değil, başrol oyuncusuyuz”


Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi, ligin en iyi futbol oynayan takımı olduklarını belirtirken, “Süper Lige çıkmayı hak ediyoruz” dedi.

Sivasspor maçının ardından Facebook hesabından açıklamada bulunan Başkan Çiftçi, kırmızı beyazlı kulübün ligde figüran değil, başrol oyuncusu olmaya devam edeceğini vurguladı. Çiftçi açıklamasında şu görüşleri dile getirdi:

“Açıkça ifade etmek istiyorum ki,  biz bu ligde asla figüran olmayacağız. İnatla, inançla ve tüm gayretimizle bu ligin başrol oyuncularından birisi olmaya devam edeceğiz. Süper Lig hesabı yapan herkes Balıkesirspor’u hesaba katmak zorundadır. Biz bu ligin tartışmasız en iyi futbol oynayan ekibiyiz. İddia ediyorum ki bizim takımımız sergilediği güzel futbolla Süper Lig’e çıkmayı en çok hak eden takımdır. Biz ligin son haftasına kadar hedefimiz doğrultusunda mücadelemize devam edeceğiz”

“BALIKESİRSPOR ‘BİTTİ’ DEMEDEN BU LİG BİTMEYECEK”

“Hepimiz ibretle izliyoruz. Bizim bizden başka dostumuz yok” diyen Çiftçi’nin, açıklamasının son bölümü şöyle:

” Haklı mücadelemizde önce Allah’a sonra büyük taraftarımıza güveniyoruz. Bu takım, bu fedakâr çocuklar ve bu yüzde 100 yerli teknik heyet her türlü desteği hak ediyor. Önümüze engeller çıkacak. Aşacağız. Hedefimize ulaşmak için daha çok çalışacak daha çok savaşacağız. Asla pes etmeyeceğiz. Yılmayacağız. Bıkmayacağız. Usanmayacağız. Terimizin son damlasına kadar onurlu mücadelemize devam edeceğiz. İnatla, yatmadan, oyunu çirkinleştirmeden, adam gibi futbol oynayarak hedefimizi son ana kadar kovalayacağız. Bu duygularla tüm Balıkesirlileri bu haftaki Mersin İdman Yurdu maçına davet ediyoruz.  Haydi Balıkesir. Tribünleri dolduralım ve tüm Türkiye’ye haykıralım. Balıkesirspor ‘bitti’ demeden bu lig bitmeyecek” Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 538 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

“Bal-Kes Süper Ligi Hak Ediyor” için 1 yorum yapılmış

  1. MT10 diyor ki:

    Şaşırdım. Başkan ve yönetim kurulunun görevlerini Can hoca yapmıyor muydu?. Aylardır Can hocadan alıyoruz her bilgiyi. Buldunuz Balıkesir çocuğunu, arkasına kamufle olun. Kaleci hocası İsmail Varol’un neden gittiğini açıklayın. Can hoca açıklama yapsın değil mi? siz değil. Can hoca Balıkesir çocuğu, yönetim kurulu nerenin çocuğu?.

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir