Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

“Her Maçımız Final”

27 Mart 2017

Hakan Demir:”Ligde kalmaya çalışacağız”


Best Balıkesir Başantrenörü Hakan Demir, kalan tüm maçları final gibi oynayacaklarını ve ligde kalmaya çalışacaklarını söyledi. Demir maç sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Genelde iyi oynadığımızı söyleyemeyeceğim. Fenerbahçe baskılı başladı. Biz de o baskıya maçın başında cevap veremeyince oyuncularımız  maçın içine bir türlü giremedi. Maçın içinde geri dönmeye çabalasak da dönemedik. Savunmada kritik hatalar yaptık. Netice olarak oynadığımız Fenerbahçe… Onları tebrik ediyorum.  Fenerbahçe’nin Euroleague’da üst üste gelen iki yenilgi sonrası reaksiyon göstermesi gerekiyordu, o reaksiyonu gösterdiler.  Biz ise oynamamız gereken seviyenin altında oynadık. Şu anda bulunduğumuz pozisyon değişmedi. Biz 5 galibiyetteyiz , üstümüzde 6-7 galibiyetli takımlar var. Onları yakalamaya çalışacağız. Tabii ki ekstra bir galibiyet bu işi kolaylaştırır. Ama sonuçta her maçı final gibi oynayıp, kazanmaya çalışacağız” (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 276 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

“Her Maçımız Final” için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

7 artı 15 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir