Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

İrem Korkmaz Kürsüden İnmiyor

27 Mart 2017

Yunanistan’da yapılan Judo Gençler Avrupa Kupasında İrem Korkmaz Şampiyon oldu.


Yunanistan’ın Atina şehrinde yapılan Judo Gençler Avrupa Kupasında Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcu kamp eğitim merkezi sporcularından  İrem Korkmaz 52 kg’da şampiyon olarak kürsüye çıktı.  Aynı şampiyonada 73 KG’da ülkemizi ve  ilimizi temsil eden  Halil Çimen ile 81 kg’da  Rec ep Çimen7. oldular.

Timur Bizsan, Mehmet Yılmaz ve İlker Aslantekin’in nezaretinde bilinçli ve disiplinli çalışmalarıyla gittikleri her turnuvaya damga vuran judocularımız, “Bu seneye güzel bi şekilde başladık . İnşallah daha iyisine hep beraber yılmadan çalışarak ve savaşarak ulaşıcaz. Herşey Türkiye için.  Herşey Balıkesir judosu için.” dediler.

Anımsanacağı gibi  Kırşehir’de düzenlenen Liseler Türkiye Şampiyonasında  90 kg da yarışan Fatih Enes Acet 3′üncü, .52 kg’da Ceyda Bilgiç ’2. olarak ilimizi başarılı bir şekilde temsil etmişlerdi.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 197 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

İrem Korkmaz Kürsüden İnmiyor için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

2 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir