Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Balkes’e Ceza Yağdı

31 Mart 2017

Nizamettin’e 4 maç ceza geldi…


Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Balıkesirsporlu futbolcu ve antrenörlere ceza yağdırdı.

Geçtiğimiz pazar günü oynanan Ümraniyespor maçının ardından Hukuk Müşavirliği tarafından kurula sevk edilen Nizamettin Çalışkan ve antrenörler Engin Çatır ve Muhammet Yılmaz’la ilgili dosyayı bugün karara bağladı.

Kurul, Ümraniyespor maçında penaltı pozisyonuna itiraz ettiği için hakem Ümit Öztürk tarafından önce sarı kartla uyarılan ardından direkt kırmızı kartla oyundan ihraç edilen Nizamettin Çalışkan’a hakeme yönelik hakareti ve ihraç sonrası yine hakeme yönelik sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle 4 resmi maçtan men ve 13 bin TL. para cezası verdi.

Antrenörler Engin Çatır ve Muhammet Yılmaz’a ise sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle birer resmi maçta soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 6 bin 500’er TL. para cezası verildi.

PFDK, Balıkesirspor’a taraftarlarının Ümraniyespor maçında neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin bu sezon üçüncü kez gerçekleştirilmesinden dolayı 10 bin TL. para cezası verdi.

Kötü ve çirkin tezahüratta bulunan taraftarların elektronik bilet kapsamındaki kartlarınınbloke edilmesi suretiyle Samsunspor maçına girişlerinin de engellenmesine karar verildi.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 583 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Balkes’e Ceza Yağdı için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

11 artı 2 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir