Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Balkes’te Kaos

7 Haziran 2017

Balıkesirspor kongre kararı aldı.


FİFA Dosyaları, transfer yasağı ve maddi sıkıntıları had sahfaya çıkan Balıkesirspor’da kongre kararı alındı. Dün  Balıkesirspor Tesisleri’nde yaptığı basın toplantısıyla yönetim kurulu kararıyla kongre kararı aldıklarını ve yönetime talip olmayacaklarını belirten  Başkan Feyyaz Çiftçi, mali konulara da açıklık getirdi.

BORÇ 30 MİLYON

Balıkesirspor Kulübü’nün  30 milyon lira borcu olduğunu vurgulayan  Çiftçi, “Görev yaptığımız sürede sponsor, bağış ve reklam gelirlerinden kulübün kasasına giren para 11 milyon 250 bin lira oldu. Bugün mevcut oyuncularımızı kadroda tutabilmemiz için 3 milyon liraya ihtiyacımız var. Aksi halde kadro dağılacak” dedi.

“EDİP UĞUR İLE İLETİŞİM KURMAKTA ZORLANDIK”

Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sağay hakkında açıklamalarda bulunan Çiftçi, Sagay’ın kendilerine “Kulübün kapısına kilit vurun” dediğini belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile iletişim kuramadıklarını vurguladı. Çiftçi, “Geldiğimiz noktada bizim varlığımızın Balıkesirspor’a fayda sağlamayacağını düşünüyoruz. Bu nedenle de Olağanüstü Genel Kurul kararı aldık. Bununla ilgili süreci önümüzdeki günlerde duyuracağız” dedi.

“Göreve talip olan varsa yasal süreci beklemesine gerek yok. Gelsin, biz görevi fiilen teslim edelim” diye konuşan Çiftçi’nin açıklamalarına Ahmet Edip Uğur’un nasıl bir yanıt vereceği merakla bekleniyor..

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.321 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Balkes’te Kaos için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 9 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir