Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Kafaoğlu Balıkesirspor’a iki Maaşını Bağışladı

8 Haziran 2017

Altıeylül Belediye Başkanı AK Partili Zekai Kafaoğlu, maddi yönden sıkıntılı günler geçiren Balıkesirspor’a iki maaşını bağışladı. Kafaoğlu, herkesin takıma sahip çıkmasını istedi.


TFF 1′inci Lig takımlarından Balıkesirspor’u lig sürerken ziyaret eden, ardından tüm takıma Sedefne’de moral yemeği veren Altıeylül Belediye Başkanı AK Partili Zekai Kafaoğlu, Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi’nin kulübe acilen 3 milyon liraya ihtiyaç duyduğunu açıklamasının ardından kırmızı-beyazlı kulübün ekonomik sıkıntıdan çıkması adına bir adım attı. İki maaşını Balıkesirspor’a bağışladığını duyuran Kafaoğlu, tüm Balıkesirlilerin şehrin markası Balıkesirspor için maddi ve manevi seferberberlik başlatması gerektiğini vurguladı. Başkan Kafaoğlu açıklamasında, şu görüşlere yer verdi:

“Balıkesirspor şehrin en değerli markasıdır. Bütün Balıkesirlilerin takıma sahip çıkması gerekiyor. Önemli olan takıma kötü gününde de destek olmaktır. Balıkesirspor maddi yönden kriz içerisinde, transfer yasağı var, ödenmesi gereken paralar var. Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi acil olarak 3 milyon TL’ye ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Bu parayı Balıkesir ili toparlayabilir. Balıkesir halkını Balıkesirspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum. Ben de kendi imkanlarım ölçüsünde iki maaşımı Balıkesirspor’a bağışlıyorum. 1 milyon 250 bin nüfuslu şehrin takımı Balıkesirspor, Büyükşehrin takımı Balıkesirspor. Artık şehrin dinamiklerinin harekete geçmesi gerekiyor. Herkes ertelemeden takımına sahip çıkmalı, gün birlik günü, gün beraberlik günü. Balıkesir halkı birlik ve beraberlik içerisinde olursa Balıkesirspor ekonomik sıkıntıdan kurtulur.” Coşkun YAMAN /www.balikesirspor.web.tr

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 642 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Kafaoğlu Balıkesirspor’a iki Maaşını Bağışladı için 1 yorum yapılmış

  1. Mehmet diyor ki:

    Kulüp adına acilen bir banka hesabı açın yardımda bulunalım.hesap numarasını herkese ilan edin. Başka balkesimiz yok bizim.

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 11 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir