Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Altıeylül’den Bal-Kes’e Tam Destek

10 Haziran 2017

Başkan Kafaoğlu’ndan sonra yardımcıları, müdürler ve çalışanlar da harekete geçti.


Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun maddi açıdan zor günler yaşayan Balıkesirspor’a 20 bin lira tutarındaki iki maaşını bağışlamasının ardından, belediye personeli de “bizim de çorbada tuzumuz olsun” diyerek kampanya başlattı. Altıeylül belediyesi başkan yardımcıları 500 TL, birim müdürleri 200 TL ile kampanyaya destek oldular. Belediye çalışanlarının da 10 gün boyunca gönüllerinden kopan miktarda bağış yapabileceği ve toplanan paranın kırmızı beyazlı kulübe teslim edileceği açıklandı.

Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Berber, birim müdürleri ile birlikte personeli ziyaret ederek, bağış hakkında bilgilendirdi, destek istedi. Berber, ” Balıkesirspor bizim takımımızdır. Başkanımız Zekai Kafaoğlu Balıkesirspor ile ilgili farkındalık ve algı yaratmak adına iki  maaşını bağışladı. Bizlerde Altıeylül Belediyesi olarak konuya duyarsız kalmadık ve tüm personeli kapsayan bir kampanya başlatmayı uygun gördük. Balıkesirspor’umuza sahip çıkmalı, şehrimizin takımının yanında olmalıyız. Bizler belediye başkan yardımcıları olarak, bu ay 500 TL, müdürlerimizde 200′er TL bağışlayacak. Personelimiz de gönüllerinden geçeni bağışlayabilirler. Karınca kararınca sizlerden de destek bekliyoruz. Kampanyamız 10 gün sürecek, toplanan paralar Balıkesirspor Kulübü’ne teslim edilecek”  dedi.

BİR DESTEK DE BALYA’DAN

Balya ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Osman Kılıç da bir maaşını Balıkesirspor’a bağışladı.

Cuma akşamı taraftarların düzenlediği yürüyüşe de destek veren Başkan Kılıç, 7 bin lira tutarındaki maaşını da maddi açıdan zor günler yaşayan Balıkesirspor’a  vereceğini açıkladı.  (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 836 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Altıeylül’den Bal-Kes’e Tam Destek için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

7 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir