Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes Seferberliği Sürüyor

13 Haziran 2017

AK Parti, CHP ve MHP gruplarından örnek karar…


BALIKESİR’DE Altıeylül Belediye Başkanı AK Partili Zekai Kafaoğlu‘nun Balıkesirspor’un içinde bulunduğu maddi zorluklardan çıkması için 20 bin TL tutarındaki iki maaşını bağışlaması ve halkı takıma sahip çıkmaya sahip çıkmaya çağırmasının ardından başlayan seferberlik sürüyor.

Başkan Kafaoğlu’nun çağrısının ardından  Altıeylül belediye başkan yardımcıları 500 TL, birim müdürleri 200 TL ile kampanyaya destek oldu. Belediye çalışanlarının da 10 gün boyunca gönüllerinden kopan miktarda bağış yapabileceği ve toplanan paranın kırmızı beyazlı kulübe teslim edileceği açıklandı.

Altıeylül Belediye Meclisi’nin son toplantısında da gündem Balıkesirspor’du. AK Parti, CHP ve MHP belediye meclis üyeleri kırmızı beyazlı formaları giyerek, oturuma katıldı. Meclis üyeleri oybirliği ile aldıkları kararla Haziran ayı oturum ücretlerini Balıkesirspor’a bağışladı.  Meclis üyelerinin toplamda yaptığı bağış ise 6 bin 748 lira oldu.

“BALIKESİRSPOR BİZİM MARKAMIZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Meclis toplantısında yaptığı konuşmada Balıkesirspor’un bir marka olduğuna dikkat çekti. Kafaoğlu şunları söyledi:

“AK Parti, CHP ve MHP grubuna ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Balıkesirspor’a sahip çıkılması çağrımıza belediye meclis üyelerimiz de Haziran ayı oturum ücretlerini bağışlayarak destek oldular. Bu bir sinerji  yaratacak. Balıkesirspor bizim markamız. Tüm Türkiye, dünya Balıkesirspor’u televizyonlarda izliyor. Bundan daha iyi bir  tanıtım aracı olamaz. 90 dakika boyunca bir televizyon kanalına reklam verseniz,  ilin bütçesi yetmez ama 90 dakika boyunca o ilin takımının maçları veriliyor, ilin güzelliklerinden bahsediliyor. Bu değeri kaybetmememiz lazım. Sendikalar, odalar, borsalar, işadamları da kampanyaya katılırsa bir farkındalık olur ve Balıkesirspor tekrar eski günlerine döner”

“PARTİLER FARKLI OLSA DA BAL-KES ORTAK PAYDAMIZ”

AK Parti Grubu adına konuşan Belediye Meclis üyesi Faruk Özen “Siyasi düşüncelerimiz farklı olsa da Balıkesirspor ortak paydamız. Balıkesirspor’a destek olan tüm meclis üyelerine ve meşaleyi yaktığı için Zekai Başkan’a teşekkür ediyoruz. Balıkesirspor’la amatör dahil tüm ligleri gördük. 38  yıl aradan sonra Süper Lige çıkma sevinicini yaşadık. Takımımızın dibe gitmesini istemiyoruz, herkesin destek olmasını bekliyoruz” dedi.

CHP Grubu adına düşüncelerini aktaran İsmail Sarsılmaz “Sayın Başkanımıza Balıkesirspor’u gündeme getirdiği için teşekkür ediyoruz. Balıkesirspor’un maddi anlamda sıkıntı var. Balıkesirspor’un kötü günlerden çabuk çıkacağına inanıyoruz.Meclisin aldığı kararı destekliyoruz.  Balıkesir halkının da destek vereceğine inanıyoruz.  Önderlik etmesi gereken Balıkesir’in yöneticileridir, bunun başlangıcını başkanımız yapmıştır” diye konuştu.

MHP Grubu adına konuşan Uğur Güneri ise  “Zekai Başkanımızın önderliği için teşekkür ediyoruz. Diğer başkan ve işadamları da yardımlarını esirgemezlerse Balıkesirspor içinde bulunduğu durumdan kurtulur” dedi. Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 772 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes Seferberliği Sürüyor için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 15 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir