Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’e En Anlamlı Bağış

15 Haziran 2017

Gazi İmam Hatip Ortaokulu 8′nci sınıf öğrencisi Yusuf İnce, kumbarasındaki tüm parayı Balıkesirspor’a yardım olarak bağışladı.


Maddi sorunlarla boğuşan Balıkesirspor için başlatılan yardım kampanyasına en anlamlı desteklerden birisi 13 yaşındaki Gazi İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Yusuf’tan geldi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu‘nun başlattığı yardım kampanyasını sosyal medyadan öğrenen Yusuf İnce, Başkan Kafaoğlu’nu ziyaret ederek “Balıkesirspor’a sizin aracılığınız ile kumbaramda biriktirdiğim parayı vermek istiyorum” dedi.

Tablet almak için babasının verdiği harçlıkları kumbarasında biriktirdiğini söyleyen küçük Bal-Kes’li tekrar para biriktirerek tablet alabileceğini fakat şehrin takımının kötü gidişinin önüne geçilmesinin gerektiğini dile getirdi.

Başkan Kafaoğlu, Yusuf’u  duyarlılığı için kutlayıp, kendisine saat hediye etti.

FİDAN’DAN 5 BİN TL

Balıkesirspor’un maddi sorunlarını çözmesi için başlatılan yardım kampanyasına bir destek de Ardan Yapı firmasından geldi. Firmanın genç sahibi  Bülent Fidan, 5 bin TL’lik çeki yönetim kuruluna teslim etti. Fidan, “Kentin markası olan Balıkesirspor asla sahipsiz kalmaz. Bu kentin dinamikleri ve iş dünyası kötü gününde 51 yıllık armaya gerekli desteği verecektir. Ben sadece üzerime düşen görevi yaptım” dedi.

TARAFTAR DA ELİNİ CEBİNE ATTI

Taraftarlarda karınca kararınca kulübe maddi yardım etmeye çalışıyor. Sadece tribün desteği ile sınırlı kalmayan çok sayıda taraftarın Balıkesirspor’un hesabına 10 TL’den 300 TL’ye kadar değişen miktarlarda para yatırdığı öğrenildi.  Vatandaşlar Balıkesirspor’un Anadolu Bankası’nda açılan hesabına para yatırabiliyor.  Bankanın şube kodu 9102,  İban no’su ise  TR96 0013 5000 0000 82261400 01… Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 242 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’e En Anlamlı Bağış için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

5 artı 14 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir