Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Elif Milli Takımda

15 Haziran 2017

12 yaşındaki tenisçi Balıkesir’in gururu oldu.


Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Avrupa Yaz Kupası’nda Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanan Karesisporlu İzem Elif Ölçer‘le şampiyonaya katılmayı son anda kaçıran Asya Başaran‘a bisiklet hediye etti.

24-28 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da yapılan Yaş Grupları  Milli Takım Belirleme Turnuvası’nda 12 yaşta  Avrupa Yaz Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek en iyi 3 sporcu arasına giren Karesisporlu İzem Elif Ölçer, takım arkadaşı Asya Başaran ve antrenörleri ile  Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz‘ı ziyaret etti.

Milli takıma seçilen İzem Elif’in başarılarıyla Balıkesir’e  tenisi sevdirdiğini söyleyen Başkan Yücel Yılmaz,  “Yola çıkarken ‘Karesi eğitimin, sanatın, kültürün ve sporun başkenti olacak’ dedik. Bu doğrultuda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her okulumuzun bahçesine spor sahaları kazandırıyoruz. Karesispor’un imkanlarını gençlerimiz ve çocuklarımız için seferber ediyoruz. Böylesine başarılar bizim de çalışma azmimizi arttırıyor. Ben Elif’le birlikte turnuvaya katılma şansını son anda kaybeden Asya’ya da  teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

24-27 Temmuz’da Çek Cumhuriyeti’nde yapılacak Avrupa Yaz Turnuvası hazırlıkları öncesi Başkan Yılmaz’ın jestiyle moral bulan İzem Elif Ölçer, ” 4 yaşından beri tenis oynuyorum. Şu anda bulunduğum noktadan çok mutluyum, iyi ki tenise başlamışım. En büyük hedefim Milli Takım’a girmekti, onu da başardım” dedi. Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 112 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Elif Milli Takımda için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 6 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir