Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes Yılda Bir Kez Kongreye Gidiyor

18 Haziran 2017

Bal-Kes’in olağanüstü kongresi 3 ya da 10 Temmuz’da yapılacak.


Balıkesirspor’un olağanüstü genel kurulu 3 Temmuz’da saat 19.00′da Karesi AVM toplantı salonunda gerçekleştirilecek.2015 ve 2016′daki kongrelerin ardından 51 yıllık kulüp 3 yıl içinde üçüncü kez çözümü genel kurulda arayacak.

Maddi sorunlar nedeniyle daha önce olağanüstü genel kurula gitme kararı alan Feyyaz Çiftçi başkanlığındaki yönetim kurulu olağanüstü kongre gününü 3 Temmuz olarak belirledi ve kulübün sosyal medya hesabından üyelere duyurdu. İlk toplantıda yeterlı sayının sağlanamaması halinde kongre 10 Temmuz’da yinelenecek. Çiftçi ve ekibinin kongrede yeniden aday olup olmayacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.

Kongrede yönetim kurulu çalışma raporu ele alınacak, yönetim kurulunun idari ve mali yönden aklanmasının ardından tahmini bütçe görüşülecek.

Gündem maddeleri arasında yeni seçilecek yönetim kuruluna Balıkesirspor için gerekli taşınır ve taşınmaz malların satın alınması, kulübün ödeme güçlüğüne düşürmeyecek şeklinde borçlandırılması, ödül, yardım ve ceza talimatları ile diğer ihtiyaç duyulan talimatlarının hazırlanması ve ihtiyaç duyulan değişikliklerin yapılması konusunda yetki verilmesi yer alıyor.

Kongrede başkanla birlikte 20 asil, 20 yedek yönetim kurulu üyesi belirlenecek. Ayrıca denetim, disiplin, divan, seçme ve seçme seçilme sicili üyeleri ile TFF ve BASKF delegeleri seçilecek.

4 Kasım 2015′te yapılan olağanüstü genel kurulda Tuna Aktürk‘ten görevi devralan Feyyaz Çiftçi, 30 Mayıs 2016′daki  olağan kongrede de güven tazelemişti. Süper Lig hedefiyle göreve gelen Çiftçi, ekonomik sorunları aşamayınca yönetim kurulu üyeleriyle birlikte olağanüstü genel kurula gitme kararı aldı. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 351 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes Yılda Bir Kez Kongreye Gidiyor için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

5 artı 14 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir