Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Taraftardan Teşekkür

19 Haziran 2017

Taraftarlar 6 Eylül’de…


Balıkesirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sezer Öztürk ve taraftarlar, kırmızı beyazlı kulübün içinde bulunduğu darboğazdan çıkması için iki maaşını bağışlayan, belediye ile birlikte Balıkesir’i harekete geçiren Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret edip, teşekkür etti.  Taraftarlar Derneği Başkanı Sezer Öztürk “Başkanımızın yapmış olduğu kampanyadan dolayı kendisini kutluyoruz. Kampanyanın devamının geleceğine inanıyoruz. Balıkesirspor’u iyi günler bekliyor, Balıkesirspor’un maddi sıkıntısının aşılması ile ilgili ilk kıvılcımı başkanımız yaktı” dedi.

Başkan Zekai Kafaoğlu ise “Balıkesirspor bizim aşkımız, tutkumuz, sevdamız. Bir takıma sahiplenmek o takımın iyi gününde olduğu gibi kötü gününde de yanında olmaktır. Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan Balıkesirlilere de çağrı yapıyorum, gelip takıma destek olsunlar” diye konuştu. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 363 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Taraftardan Teşekkür için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

15 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir