Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

İlkay Balıkesir’i Sevdi

28 Haziran 2017

İlkay’a büyük ilgi.


ALMANYA milli takımı ile İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City’nin başarılı oyuncusu İlkay Gündoğan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un Avlu’da sporculara verdiği iftara katıldı…

Yaz tatilinde memleketi Balıkesir’in Dursunbey ilçesine gelen ve yakınları ile arkadaşlarını ziyaret edip, özlem gideren İlkay, Balıkesir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un konuğu oldu. Büyük ilgi gören genç futbolcu, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Genç futbolcu Balıkesir’de spora verilen önemin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Başkan Uğur, Mahalle Ligi’nde şampiyon olan takımları 2016′da Almanya’da, 2017′de konuk eden, Borussia Dortmund ve Manchester City’nin sahasında oynadığı maçları izleme olanağı sağlayan İlkay Gündoğan’a Balıkesir’e, amatör spora ve sporculara verdiği destek için  teşekkür etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül, “İlkay Gündoğan içimizden biri. Balıkesir’e ve spora vermiş olduğu katkı çok önemli. Onun sayesinde genç sporcularımız Avrupa’nın önemli takımlarını izleme ve ülkelerini gezme imkanı buldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Desteklerinin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini umut ediyoruz” diye konuştu. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 765 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

İlkay Balıkesir’i Sevdi için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

12 artı 7 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir