Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Gözler Uğur’da

30 Haziran 2017

Bal-Kes’te geri sayım…


BALIKESİRSPOR’da 3 Temmuz’da gerçekleştirilecek olağanüstü genel kuruluna sayılı günler kala, henüz başkan adayı çıkmadı.

Feyyaz Çiftçi ve yönetim kurulunun kesinlikle aday olmayacağı açıklamasının ardından, gözler Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a çevrildi.

Takıma 2 yılda 2 şampiyonluk yaşatan Tuna Aktürk’ün başkanlığı döneminde Feyyaz Çiftçi’nin adını ortaya atan ancak sonunda Çiftçi ile de yollarını ayıran Uğur’un işaret ettiği ismin kongrede başkanlığa seçilmesi bekleniyor.

Yaklaşık 10 gün önce verdiği iftar yemeğinde Balıkesirspor için ne gerekiyorsa onu yapmaya hazır olduklarını açıklayan Başkan Uğur, “Şirketleşmek gerekiyorsa şirketleşeceğiz, iktisadi teşekkül kurmak gerekiyorsa onu kuracağız. Ben bundan sonra işin içinde olacağım. Bir futbol işine girmemiştik. Oraya gireriz. En iyisini de yaparız. Yaptığımız işi en iyi şekilde yaparız. Bilen adamla yaparız, doğru adamlarla yaparız” demişti.

YÖNETİMDE SÜRPRİZLER OLABİLİR

Bu açıklamaların ardından büyükşehir belediyesinin yeni yönetimi  oluşturmak için hazırlık yaptığı bildirildi. Başkan Uğur’un çok güvendiği isimlerden biri olan Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sagay’ın adı başkanlık için geçiyor. Sosyal medyada Manchester City’nin Balıkesirli futbolcusu İlkay Gündoğan’ın babası İrfan Gündoğan’ın da yönetime gireceği iddia edildi.

Yeni yönetim kurulunu birbirinden zor sorunlar bekliyor. Başkan Feyyaz Çiftçi tarafından 30 milyon TL. olarak açıklanan borçların yanısıra FIFA’nın kulübe yabancı futbolculara olan borçlar nedeniyle getirdiği transfer yasağı sorunu da yeni yönetime kalacak görünüyor.  Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 604 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Gözler Uğur’da için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

9 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir