Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’te Kritik Gün

2 Temmuz 2017

Üyeler kongre, futbolcular topbaşı için biraraya geliyor.


TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor’un olağanüstü genel kurulu çoğunluk sağlanması halinde yarın (3 temmuz pazartesi) Karesi AVM toplantı ve nikah salonunda gerçekleştirilecek. Çoğunluk sağlanamaması halinde kongre 10 Temmuz’a ertelenecek.

İki dönemdir kulüp başkanlığı görevini üstlenen Feyyaz Çiftçi ve ekibinin aday olmayacaklarını açıkladığı kongre öncesi henüz başka bir aday çıkmadı. Balıkesirspor için gereken her şeyi yapacaklarını açıklayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur‘un destekleyeceği aday ise henüz kesinleşmedi. Bu nedenle kongrenin 10 Temmuz’a kalması bekleniyor.

Kongrede başkanla birlikte 20 asil, 20 yedek yönetim kurulu üyesi belirlenecek. Ayrıca denetim, disiplin, divan, seçme ve seçme seçilme sicili üyeleri ile TFF ve BASKF delegeleri seçilecek.

4 Kasım 2015′te yapılan olağanüstü genel kurulda Tuna Aktürk‘ten görevi devralan Feyyaz Çiftçi, 30 Mayıs 2016′daki olağan kongrede de güven tazelemişti. Süper Lig hedefiyle göreve gelen Çiftçi, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur’un desteğini çekmesi ve ekonomik sorunları aşamayınca yönetim kurulu üyeleriyle birlikte olağanüstü genel kurula gitme kararı almıştı.

TOPBAŞI YAPIYORLAR

Balıkesirspor’un yeni sezon hazırlıkları da yarın başlayacak. Teknik heyet ve futbolcular yarın  kulüp tesislerinde toplanacak. Bir haftalık çalışmanın ardından 10 Temmuz’da Afyon’a geçecek ve Akrones Otel’de kampa girecek.  Kamp 4 Ağustos’ta sona erecek.

SADECE 2 FİRE VERDİLER

Balıkesirspor’da yönetim kurulu maddi zorluklara karşın bir çok futbolcu ile yeniden anlaştı. Geçen yıl ki kadronun değişmez isimlerinden Eray Ataseven Akhisar Belediyespor, İshak Çakmak ise Boluspor’a transfer oldu. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.892 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’te Kritik Gün için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 9 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir