Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

“Markayı Ayakta Tutalım”

4 Temmuz 2017

Cangök’ten önemli mesajlar.


10 Temmuz’da gerçekleştirilecek kongre sonrası durumunun netlik kazanacağını söyleyen Teknik Direktör Can Cangök, “Yüzsüz bir antrenör gibi kim olsa çalışırım düşüncesinde değilim. Yeni yönetim belli olana kadar takımı çalıştıracağım. Yeni yönetim bizle çalışır mı bilmiyorum. Oturup konuşacağız” dedi.

Transfer yasağı nedeniyle kısıtlı bir kadro ile mücadele edeceklerini vurgulayan Cangök, Balıkesirspor markasını korumak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Cangök şunları söyledi:

“Elimizde bana göre geçen sene başarılı olmuş bir takım var. Şartlar daha iyi olsa bu takım play-off oynardı. Dönemin şartları bazı şeyleri engelledi. Geçen seneye göre işimiz bu sene daha zor. Eray, İshak, Bekamenga gibi giden oyuncularımız var. Oynayacak oyuncu sayımız azaldı. Bazı oyuncuların alternatifleri yok.  Şehrin her zamankinden fazla destek vermesi lazım. Geçen sene bölünmüşlüğün acısını biraz fazla çektik. Balıkesirspor bu gibi ağır durumları kaldırmıyor. Biz Balıkesirsporluyuz. Bu takımı sevmesem burada olmam. Balıkesirspor her şeyin üzerinde. Amacımız Balıkesirspor markasını korumak, ayakta tutmak.  Herkes bunun farkına varsın” (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.027 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

“Markayı Ayakta Tutalım” için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 9 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir