Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Herkes İşin Bilincinde

18 Temmuz 2017

Cangök takımdan memnun.


Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, Afyonkarahisar  kampını değerlendirirken, futbolcuların çalışma temposundan memnun olduğunu söyledi.

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, yeni sezon öncesi Afyon kampında geride kalan 6  günü değerlendirdi.  Cangök, “Balıkesir’de yaptığımız ilk etap çalışmalarının üzerine, Afyon’da kuvvet  ve dayanıklılık çalışmalarını ekledik. Allah’a şükür sakatlığımız olmadı. Her geçen gün daha da iyi oluyoruz. Oyuncularımın çalışmasından, bugüne kadar ki hal ve hareketlerinden kulübümüz adına,ağabeyleri ve hocaları olarak son derece memnunum. Çalışma tempomuz çok iyi. Herkes işin bilincinde. İmkanlarımız doğrultusunda en iyi kadro ile gayet güzel bir şekilde antrenmanlarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Afyon doğru seçim

Konaklama ve antrenman sahaları ile ilgilide konuşan  Cangök “Kamp yaptığımız yer ile  ilgili herhangi bir sıkıntımız yok. Çalışma ortamı çok güzel. Fitness salonunda birkaç eksik alet dışında problemimiz yok.  Onlarda üçüncü etapta çözülecek. Her şey futbolcular adına da bizim adımıza da olumlu ve güzel bir şekilde ilerliyor” dedi.

Bal-Kes Çatır’dadı

Balıkesirspor’da Can Cangök’ün yardımcılarından Engin Çatır’ın görevine son verildi.

Balıkesirspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Kulübümüz yardımcı antrenörlerinden Engin Çatır ile yönetim kurulu kararı doğrultusunda yollar ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar Balıkesirspor’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında başarılar dileriz” denildi. Çatır bu karar sonrası Afyon kampından ayrıldı.

Geçtiğimiz sezon Reha Erginer’in istifası sonrası teknik sorumluluğu üstlenen ve oldukça başarılı sonuçlara imza atan  Çatır, Can Cangök’ün gelmesiyle birlikte yardımcı antrenörlük görevini sürdürmüştü.(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 407 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Herkes İşin Bilincinde için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir