Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

BALTOK Balıkesirspor!

22 Temmuz 2017

Balıkesirspor’un isim sponsoru belli oldu.


Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olan Balıkesir Toplu Konut A.Ş. (BALTOK) Balıkesirspor’un isim sponsoru oldu. Balıkesirspor, bir süredir gündemde olan isim sponsorluğu konusunda 5 milyon lira karşılığında BALTOK’la anlaşma sağladı.

Balıkesirspor’un yeni başkanını belirleyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur,  isim sponsorunu da açıklayan kişi oldu . Başkan Uğur, Karesi AVM Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Karesi ilçe başkanlığının delege seçiminde yaptığı konuşmada Balıkesirspor’un 2017-2018 sezonunda isim sponsorunun BALTOK olacağını açıkladı.  Başkan Uğur, ayrıca yine belediyeye ait olan  Balıkesir Otopark İşletmeleri’nin (BALPARK)  merkezdeki tüm gelirlerinin Balıkesirspor’a bağışlanacağını müjdeledi.

Başkan Uğur, ” Balıkesirspor sahipsiz dediler, sahip çıktık. BALTOK’u Balıkesirspor’a isim sponsoru yaptık. Seneye fikstürde ‘BALTOK Balıkesirspor’ yazacak. Baltok’tan 5 milyon lira gelecek. Arkasından da BALPARK’ı Balıkesirspor’a sponsor yapacağım. BALPARK’tan topladığımız paranın hepsini Balıkesirpor’a vereceğiz. Balıkesirli hemşehrilerimin verdiği 3 lira belediyenin kasasına değil, Balıkesirspor’un kasasına gidecek” dedi.

BALTOK’la Balıkesirspor arasındaki sponsorluk sözlüşmesinin önümüzdeki günlerde imzalanacağı öğrenildi. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.961 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

BALTOK Balıkesirspor! için 1 yorum yapılmış

  1. MT10 diyor ki:

    Başkan Uğur, ” Balıkesirspor sahipsiz dediler, sahip çıktık. BALTOK’u Balıkesirspor’a isim sponsoru yaptık. Seneye fikstürde ‘BALTOK Balıkesirspor’ yazacak. Baltok’tan 5 milyon lira gelecek, DEMİŞ. BU SEZON NE OLACAK O ZAMAN. YOKSA YANLIŞ BİR SÖYLEM Mİ VAR ? BU KONU ÖNEMLİ.

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

12 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir