Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

İyi Başladı, İyi Bitsin

25 Temmuz 2017

Bal-Kes’te işler yolunda.


Balıkesirspor, yeni sezon öncesi üçüncü etap çalışmalarına,  3 günlük tatilin ardından bugün Afyon Akrones Hotel’de başlayacak. Kırmızı beyazlılar lig öncesi son eksiklerini de tamamlamaya çalışacak.

Afyon’da 10 gün süren ikinci etap çalışmalarında 2 hazırlık maçı yapan Balıkesirspor, 3. lig ekibi Payasspor’u 2-1, Türkmenistan temsilcisi Şagadam’ı ise 3-0′la geçti. Teknik Direktör Can Cangök tüm futbolculara forma şansı verdi. Özellikle gençler bu kamp döneminde kendilerini gösterme şansı buldu.

Geçtiğimiz sezon maddi sorunlar nedeniyle tüm camia ile birlikte sıkıntılı günler yaşayan Balıkesirspor’da Afyon kampında ilk günden itibaren teknik heyet ve futbolcuların antrenmanlarda ki keyifli görüntüsü dikkat çekti. Teknik heyetin antrenmanlarda istenileni yapamayan futbolculara verdiği çiftetelli oynama cezası kampa renk kattı. En çok çiftetelliyi gençlerle kaleci Vukovic oynadı.

Yorucu ve ağır geçen antrenmanların ardından, otelde havuz sefası yapan futbolcular, saha içinde oldğu kadar saha dışında da birlik beraberlik mesajı verdi.

Balıkesirspor’da transfer yasağına karşın kadronun Eray ve  İshak dışında korunması, geçtiğimiz sezon sakatlıkları nedeniyle oynayamayan Muhammet Ali ve Oğuz Yılmaz’ın dönüşü, gençlerin takıma uyumu Teknik Direktör Can Cangök’ü de umutlandırdı. Balıkesirspor’un yeni başkanı Başkanı Remzi Boncuk ise kampı ziyaretinde yeni sezonda başarı isterken, teknik heyet ve futbolculara güvenini dile getirdi. Boncuk hiç bir mazerete sığınmadan başarılı olmaları gerektiğini iletti.

Yeni sezonda isim sponsoru Baltok’un da adını taşıyacak olan Balıkesirspor’un transfer yasağını kaldırmak için yaptığı girişimler ise sürüyor.  Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 987 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

İyi Başladı, İyi Bitsin için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 4 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir