Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Cumhurbaşkanı’na Kurtdere Daveti

27 Temmuz 2017

Kurtdereli güreşleri için geri sayım başladı.


Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı  kırmızı dipli mum ile Balıkesir’de Cihan Pehlivanı Kurtdereli Mehmet adına düzenlenen güreşlere davet etti.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir ve beraberindeki heyet, Balıkesir’in Kurtdere mahallesinde 11-12-13 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan 37. Geleneksel Kurtdereli Güreşleri’nin tanıtımı ve daveti için  Ankara’da temaslarda bulundu.

Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı ve Kasım Bostan’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde  Başkan Yücel Yılmaz; başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanları, genel başkan yardımcılarını, milletvekillerini ve belediye başkanlarını güreşlere davet etti.

Ankara ziyaretlerine Ak Parti Grup Toplantısı’na katılarak başlayan heyet, grup toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek kırmızı dipli mum ve Kurtdere Güreşleri davetiyesini sundu.

Heyet, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’u da ziyaret ederek, güreşlere davet etti. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 559 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Cumhurbaşkanı’na Kurtdere Daveti için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 3 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir