Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Uğur’a Hem Kutlama Hem Eleştiri

27 Temmuz 2017

Balıkesirspor’un isim sponsorunun AK Parti’nin delege seçiminde açıklanması tepkileri getirdi.


CHP İl Başkanı Ender Biçki, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur‘u Balıkesirspor’a sahip çıktığı için kutlarken, Uğur’un Balıkesirspor’la ilgili açıklamalarını AK Parti’nin delege seçimlerinde yapmasının doğru olmadığını vurguladı.

Biçki yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’u Balıkesirspora sahip çıktığı için kutluyorum. Zaten olması gereken budur. Belediye Başkanı kim olursa olsun, hangi partiden olursa olsun Türkiye’nin marka takımı Balıkesirspora sahip çıkmak zorundadır. Ancak, kentin takımı olan,  farklı siyasi görüşten insanları bir araya getiren Balıkesirspor’la ilgili açıklamaların AKP Karesi ilçe delege seçimlerinde yapılması ve müjde olarak sunulması Belediye Başkanına hiç yakışmamıştır. Anlaşılan Başkan, Balıkesirsporu yine siyasetin derinliklerine sokmak istiyor. Anlaşılan Balıkesirspor’la ilgili yapacaklarını,siyasi bir rant elde etmek için kullanacak. Balıkesirspor’u parti toplantılarına malzeme yaparak, takıma yazık etmeyin. Balıkesirsor bugüne kadar ne çektiyse yerel siyasetçilerin Balıkesirsporu siyasete malzeme yapmalarından çekti. Sayın Başkan şunu iyi bilmeli, Balıkesirspor sizin siyasi amaçlarınıza alet edilemeyecek kadar  büyük bir takımdır. Maraton trübününde taraftarlarla  yan yana maç izleyen ve tezahürat yapan bir taraftar olarak söylüyorum, Balıkesirspor bu kentte yaşayan her partilinin takımıdır”

Balıkesirspor’un yeni başkanı Remzi Boncuk‘u da kutlayan Biçki, “Balıkesirsporla ilgili her türlü açıklamayı veya anlaşmaları ve müjdeleri vermesi gereken tek yetkili kulüp başkanıdır. Sayın Boncuk, takımın başkanı olduğunu ve Balıkesirsporun da kentteki herkesin takımı olduğunu göstermelidir” dedi.

Balıkesirspor’un olağanüstü genel kurulu öncesi başkan adayı olarak Remzi Boncuk’u açıklayan Başkan Uğur, AK Parti Karesi ilçe başkanlığının delege seçimlerinde de BALTOK’un kulübün yeni isim sponsoru olduğunu ve BALPARK gelirlerinin kulübe bırakılacağını bildirmişti. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.071 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Uğur’a Hem Kutlama Hem Eleştiri için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

8 artı 7 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir