Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Denizli ile Maç, Bursa ile Açılış

29 Temmuz 2017

Bal-Kes’ten son provalar.


Balıkesirspor, Afyon’daki hazırlık maçlarını pazar günü Denizlispor ile sürdürecek. Kırmızı beyazlılar 4 Ağustos’ta ise sezon açılışında Bursaspor’la karşılaşacak.

Yeni sezona Afyon’da hazırlanan ve Türkmenistan’ın Şagadam FK ile oynanan hazırlık maçının ardından üç gün izin yapan Balıkesirspor’da ikinci etap çalışmaları sürüyor. Birinci etap çalışmalarının ardından  izin alan ve ülkelerine giden Andrija Vukovic ile Tomislav Glumac da son antrenmana katıldı. Balıkesir Üniversitesi futbol takımı ile Üniversitelerarası Avrupa Şampiyonası için Portekiz’e giden Akçan Deniz Sayar, Ömer Tayyib Karaduman ve  Şaban Tükenmez ise ikinci etap çalışmalarında yer almıyor.

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök antrenman öncesinde takımla özel olarak konuşurken,  “Bu sezon geçen sezona göre daha zorlu geçecek. Daha fazla çalışmalıyız, daha fazla kenetlenmeliyiz” dedi.  Cangök Afyon’da beklediklerinden sıcak bir hava ile karşılaştıklarını ancak çalışmalardan memnun olduğunu syledi.

Öte yandan Balıkesirspor’un Afyon kampının 3 Ağustos’ta biteceği açıklandı. Aynı gün Balıkesir’e dönecek olan kırmızı beyazlı takım 4 Ağustos’ta ise Atatürk Stadı’ndaki sezon açılışında taraftarıyla buluşacak.  Bal-Kes, sezon açılışında Süper Lig takımlarından Bursaspor ile karşılaşacak. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.179 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Denizli ile Maç, Bursa ile Açılış için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 11 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir