Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

“Bal-Kes Savaşmayı Öğreniyor”

1 Ağustos 2017

Bal-Kes’ten eğlenceli kamp.


Balıkesirspor, Afyon’da yeni sezon öncesi yoğun tempoda çalışırken, teknik heyet futbolcuların yorgunluğunu atması için eğlenceli aktiviteler düzenliyor.

Denizlispor maçının ardından sabah saatlerinde havuzda yüzerek stres atan kırmızı beyazlılar, akşam saatlerinde ise paintball oynadı. Futbolcular paintballda hünerlerini sergilerken, “Can Hoca takıma savaşmayı öğretiyor” esprileri yapıldı. Oyuncular antrenmanlarda da keyifli görüntüleriyle dikkat çekiyor. Futbolcuların birbirleriyle olduğu kadar teknik heyetle de iyi anlaştığı gözleniyor. Afyon’da saha içinde ve dışında tam bir takım görüntüsü sergileyen Bal-Kes, bu görüntüsüyle camiayı da umutlandırıyor.

3 AĞUSTOS’TA DÖNÜYORLAR

Balıkesirspor’un iki etaptan oluşan Afyon kampı 3 Ağustos perşembe günü sona erecek. Aynı gün Balıkesir’e dönecek olan kırmızı beyazlı takım, 4 Ağustos’ta ise sezon açılışında taraftarıyla buluşacak ve Bursaspor’la hazırlık maçı yapacak.

YÖNETİMDEN YEMEK

Balıkesirspor yönetim kurulu, Afyonkarahisar Akrones Otel’de konaklayan kırmızı beyazlı teknik heyet ve futbolculara  yemek verdi. Özel bir restoranda gerçekleştirilen yemeğe, yönetim kurulunu temsilen yönetim kurulu üyesi Murat Ustalı katıldı. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 442 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

“Bal-Kes Savaşmayı Öğreniyor” için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

3 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir