Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Kurtdere İçin Geri Sayım

1 Ağustos 2017

Kurtdere Er Meydanı güreşlere hazırlanıyor.


BALIKESİR’de ‘cihan pehlivanı” Kurtdereli Mehmet Pehlivan adına düzenlenen Kurtdereli güreşlerinin 37′ncisi  bu yıl 11-12-13 Ağustos tarihlerinde Kurtdere kırsal mahallesinde gerçekleştirilecek.

Balıkesir’de 37′nci Kurtdereli Mehmet Güreşleri için hazırlıklar aralıksız sürüyor. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi, güreşlerin yapılacağı Kurtdere mahallesine giderek er meydanında yapılan çalışmaları inceledi. Son üç yıldır güreşlerin büyük ilgi gördüğünü belirten Başkan Yılmaz, bu yıl  seyircilerin rahat etmesi için tribünlerin kapasitesinin arttırıldığını ve yeniden modernize edildiğini söyledi.

Başkan Yılmaz, “Kurtdereli Mehmet Pehlivan’a, ata sporumuza ve Balıkesir’e yakışır güzellikte  bir güreş organizasyonu gerçekleştirmek istiyoruz. Balıkesir’i güreşin merkezi haline getirmek istiyoruz” dedi,

Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği’nin kurucuları arasında yer alan Başkan Yılmaz, bu birliğin  kurulması ile artık güreşlerin daha organize şekilde gerçekleştirileceğinide vurguladı.

2000 ARAÇLIK YENİ OTOPARK

Başkan Yılmaz’ın verdiği bilgiye göre, güreşler öncesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, er meydanında; tribün, çim, çit, tuvalet ve banyoların bakımlarını gerçekleştirdi. Ayrıca trafik yoğunluğunun azaltılması için yol çalışması yapan ekipler, 2 bin araçlık otopark yapımına başladı. Güreşçilerin daha rahat hareket edebilmeleri için dinlenme alanı ve güreşçilere tribünde özel bir alan ayrıldı.  Hakemlerin alanı daha rahat görmeleri için de tribünlerin üzerinde yeni bir alan oluşturuldu. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 354 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Kurtdere İçin Geri Sayım için 2 yorum yapılmış

  1. Editör diyor ki:

    Biz hep stadyumdayız, Sizi de bekleriz,

  2. MT10 diyor ki:

    BALIKESİRSPOR’UN MAÇINA YETİŞİRSİNİZ HERHALDE. YADA MAZARET HAZIR. PEHLİVANIN ARKASINA SIĞINMAYIN STADYUMA DA GELİN.

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

9 artı 7 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir