Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’e Park Ve Çay Bahçesi

2 Ağustos 2017

Altıeylül’den bir jest daha.


Altıeylül Belediyesi’nin Balıkesirspor’a desteği artarak sürüyor. Altıeylül Belediye Meclisi’nin bugün yapılan toplantısında Gazi Osman Paşa Mahallesi Çalışkan Caddesi ile 134. Sokak üzerinde bulunan ve Fahri Kiraz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanında bulunan yeşil alana “Balıkesirspor Parkı” adı verildi.  Yeşil alanın düzenlenmesi ve parka dönüşmesinin ardından yapılacak çay bahçesinin işletmeciliği de Balıkesirspor’a verilecek.

Meclis üyelerinin oybirliği ile aldığı kararın açıklamalarda bulunan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Balıkesirspor Parkı’nı sıfırdan yapacağız. Projesi hazır. Park projesinin içerisinde çay bahçesi de var, bahçenin işletmesini de Balıkesirspor’a vereceğiz. Böylece kulübe kalıcı gelir sağlanacak. Balıkesirspor hepimizin, herkesin sahip çıkması lazım. Daha önce başlattığımız desteği bu karar ile de sürdürmüş olduk” dedi.

Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu geçtiğimiz aylarda Balıkesirspor’a 20 bin lira tutarındaki iki maaşını bağışlayarak destek vermiş,  ardından başkan yardımcıları 500′er lira bağışlamıştı. Belediye meclisi üyeleri ve belediye personeli de kampanyaya katılıp, destek vermişti. Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 962 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’e Park Ve Çay Bahçesi için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir