Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

İşte Bal-Kes’in Yeni Adı

4 Ağustos 2017

İmzalar atıldı, formalar tanıtıldı.


TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor, Büyükşehir Belediyesi iştirakleri olan Balıkesir Toplu Konut A.Ş (BALTOK), Balıkesir Otopark İşletmeleri Tic. Ltd. Şti. (BALPARK)  ve FIRINTAŞ  ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Kulübün adı da “Balıkesirspor BALTOK” olarak değişti.

Sponsorluk anlaşması dün gece saat 22.00′de Avlu Balıkesir’de düzenlenen törenle imzalandı. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile Balıkesirspor Başkanı Remzi Boncuk, şirketlerin genel müdürleri, kulübün yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar da katıldı.

Başkan Uğur yaptığı açıklamada, BALTOK’un 5, BALPARK ve FIRINTAŞ’ın birer milyon lira olmak üzere 7 milyon TL’yi kulübe hemen vereceğini müjdeledi. Bunun yanında 5 binek aracının teknik adam ve futbolcuların kullanması için  belediye şirketlerinden kulübe tahsis edileceğini söyleyen Başkan Uğur deplasmana giden taraftarların kumanyasını Fırıntaş’ın, ulaşımını ise Balpark’ın karşılayacağını açıkladı.

ÖNCELİK TRANSFER YASAĞINI KALDIRMAK

FİFA’nın iki yıllık transfer yasağını 7 Eylül’e dek ertelediğini belirten Uğur, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’ndaki sorunun çözümü içinde çalıştıklarını söyledi. Uğur, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Transfer yasaklarını kaldırmak ilk amacımız. Bu nedenle sponsor şirketlerimiz taze parayı kulübe iletiyor. Hiç merak etmeyin. Balıkesir sevdamız devam ediyor. Allahın izniyle hem Balıkesir’i marka şehir yapacağız, hem Balıkesirspor’u markalaştıracağız. Bunu yapmak bizim görevimiz, Balıkesirlilerin görevi. İnşallah Balıkesirliler de artık arabasını park ettiği zaman, 2 lirayı vermeden kaçıp, gitmeyecek. Park parasını verecek. ‘Balıkesirspor’u seviyorum’ diyorsan 2 lira otopark parasını da öde kardeşim. Balıkesirliler otopark parasını verdikleri zaman, Fırıntaş’tan ekmek aldıklarında Balıkesirspor’a da destek vermiş olacak. Bu birlik ve beraberlikten güç doğacak. Futbolcularımız Balıkesirlilerin bu desteğiyle daha iyi motive olacak. Bu birlik ve beraberliğin sürmesi halinde Balıkesirspor’u Süper Lig’de görürüz”

YENİ FORMALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Sponsorluk sözleşmesinin imzalanmasının ardından Balıkesirspor Baltok’un yeni sezonda giyeceği formalar da tanıtıldı. İki başkan Uğur ve Boncuk, Taraftarlar Derneği Başkanı Ahsen Dizban‘la taraftar temsilcileri Abdullah Cengiz, Kenan Kıranlı ve Nurettin Poyraz‘a kırmızı beyazlı formayı hediye etti. Tören havai fişekler ve Onkolikler’in marşlarıyla renklendi.  Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 930 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

İşte Bal-Kes’in Yeni Adı için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 4 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir