Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Gönül Transfer İsterdi Ama…

5 Ağustos 2017

Başkan’dan taraftara ve futbolculara transfer mesajı…


Balıkesirspor Baltok Başkanı Remzi Boncuk, transfer için Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’ndaki dosyaların kapatılması gerektiğini yinelerken, kadrodaki futbolcuların yeni transfer olmuşcasına mücadele edeceğine inandığını vurguladı.

Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilen sezon açılışında konuşan Başkan Boncuk, önemli mesajlar verdi. Taraftarların isteği ile sezon açılış maçını “kardeş kulüp”  Bursasspor ile yaptıklarını vurgulayan Boncuk, “Ben Bursa doğumluyum. 32 yıldır Balıkesir’de yaşıyorum. Bu maçın benim açımdan ayrı bir önemi var. Biri doğduğum , biri doyduğum kentin takım. Hazırlık maçı isteğimizi kırmayan Bursaspor Başkanı Ali Ay‘a teşekkür ediyorum” dedi.

Balıkesirspor’un yeni sponsorların büyükşehir belediyesinin şirketleri Baltok, Balpark ve Fırıntaş olduğunu anımsatan Boncuk, “Baltok firmamızın isim sponsoru oldu, takımımızın adı bir yıllığına Balıkesirspor Baltok olarak değişti. Sponsorluk desteği için Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“UÇK’DAKİ DOSYALAR KAPATACAĞIZ”

Taraftarların en çok merak ettiği transfer konusuna da değinen Boncuk, şu açıklamayı yaptı:

” Hukuken transfer yasağı kalksa da fiilen transfer yapabilmemiz için Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nda ki dosyaların kapatılması gerekiyor. Bu konuda önemli girişimlerimiz var. Kısa sürede olumlu bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Gelişme olduğunda sizi bilgilendireceğiz. Gönül isterdi ki yeni futbolcuları da takıma kazandıralım. Ancak futbolcularımız iyi bir hazırlık dönemi geçirdi, canla başla çalıştılar. Yeni transfer olmuşcasına mücadele edeceklerine inanıyorum” Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.789 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Gönül Transfer İsterdi Ama… için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

7 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir