Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

BALKES SEVGİSİ AKÇAY’DA

11 Ağustos 2010

Akçay Metropol Cafe Balkes sevgisini körfeze taşıdı. İşletmesinde kullandığı armut oturaklara Balkes armasını işletti.

Sahipliğini Balıkesir’li genç işadamı Fatih Mete Ezginer’in üstlendiği Akçay Metropol Cafe, Balkes sevgisini körfeze taşıdı.
İşletmesinde kullandığı armut oturakların rengini kırmızı-beyaz olarak seçen genç işadamı, bununla da yetinmeyip otutaklara Balıkesirspor armasını işletti.
Bu şekilde Balıkesirspor sevgisini körfez’e taşıdığını vurgulayan Genç işadamı Ezginer ” Balıkesirspor bizim için bir yaşam biçimi. Hem kalbimizde hem de işimizde Balıkesir ve Balıkesirspor’un ayrı bir önemi var. Bu armut oturakları Balıkesirspor’umuzun renginde seçtik. Bununla da yetinmeyerek şanlı Balkes’imizin armasını işlettik. Amacımız Balkes sevgisini ve bayrağını her yere taşımak. ” dedi.
Müşterilerinin de bu durumdan memnun olduğunu belirten Ezginer, Balıkesirspor armasını tanıyan müşterilerin memnuniyetlerini bildirdiklerini, dıştan gelen müşterilerinin de Balıkesirspor armasıyla tanışarak kendilerini bu uygulama nedeniyle kutladıklarını söyledi. Ezginer ” Balıkesirspor’un bir marka olduğunu müşterilerimin tepkilerinden daha iyi anlıyorum. Balkes armasını bilen müşterilerim, bu oturaklarda nargilelerini içerken büyük keyif alıyor. Dıştan gelenler de bu armanın Balıkesirspor arması olduğunu öğrendiklerinde, Balıkesirspor’un geçmişteki başarılarını övgüyle anlatıyorlar.Bir kısmı da buranın Balıkesirspor lokali olduğunu sanıyorlar “ dedi.
Ezginer’in Akçay Metropol Cafe’deki yöneticilerinden Osman Hallaç da bu durumdan oldukça memnun olduklarını vurguladı. İşletmedeki bu uygulamanın körfezde büyük ilgi duyduğunu vurgulayan Hallaç ” Afrika’ya bile gitsek Balkes sevgisini de yanımızda taşırız. Çünkü biz tedavisi mümkün olmayacak kadar büyük bir Balkes sevgisine sahibiz. İçimizdeki bu sevgiyi dışımıza da vurmaktan hiçbir zaman kaçınmayız. Çünkü Balıkesirspor’luyuz ” dedi.Bu yazı 289 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

BALKES SEVGİSİ AKÇAY’DA için 1 yorum yapılmış

  1. balıkesir spora başarılar dilerim. fanatik taraftarlarada sabırlar dilerim. Amcanız çetin.

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

11 artı 7 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir