Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

VOLKAN KADRO DIŞI

30 Ağustos 2010

Balıkesirspor’un başarılı file bekçisi  Hüseyin Volkan Canpolat, disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz kadro dışı kaldı.

Balıkesirspor’a geçtiğimiz yıl transfer olan ve ligin ilerleyen haftalarında Eray’dan kaleyi devir alarak başarılı performans çizen kaleci Volkan kadro dışı kaldı.

Teknik kadro’nun raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı kaldığı kendisine tebliğ edilen genç futbolcu ” Sanırım yanlış bir anlaşılma var. Hiçkimseye karşı bir saygısızlık ve terbiyesizlik yapmadım.Hakkımda verilen karara saygılıyım ama, kulübümün ilkelerine uymayacak davranışlarım olmadı, olamaz da. Umarım herşey bir gün aydınlanır ve  takımıma geri dönerim “ dedi.  

Transfer sezonunun bitimine yakın bu kararın alınması üzerine çaresiz kaldığını vurgulayan genç oyuncu ” Bu kadar kısa süreçte takım bulamam. Geriye dönüp çalışmalarıma altyapı hocalarımız ile devam edeceğim. “ diye konuştu.Bu yazı 285 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

VOLKAN KADRO DIŞI için 3 yorum yapılmış

  1. rıdvan diyor ki:

    geçen seneki oyuncularımızın çoğunu kaybettik.ama bu volkan kardeşimizin olayı bardağı taşırdı birileri hocaya dur demeli bu böyle olmaz böyle devam ederse maçlara gitmeyeceğim çünki geçen seneki hava kalmadı biz büyük bir bal-kes taraftarları olarak kalecimiz volkanı geri istiyoruuuuuuz,lütfen sayın başkanımız ve yönetimimizin dikkatine

  2. nur diyor ki:

    geçen yıl ki futbolcuları 1 er 1 er eliyorsunuz…….üzülme volkan , formayı kaptırmayacağın için bu karar alınmıştır…..hocanızın adamlarından birine forma verilmesi için olan olay büyütülmüştür….geçen seneki olaylar nüksediyo……selahattin hoca da ergün hocanın yolundan gidiyor kendi adamları ilk 11………..

  3. emre emre diyor ki:

    önce eray ı sonra volkanı yediniz . 350 milyara malolan kalecinizin yediği gole bir bakın bir de geçen seneki defansla bu seneki defans kurgusunu inceleyin…)

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

3 artı 11 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir