Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

KOCAELİ’DEN SON ATAK

31 Ağustos 2010

Kocaelispor’un Şanlıurfa yenilgisi yeşil siyahlı yöneticileri harekete geçirdi.  Eski futbolcularını geriye çağıran yönetim kurulu ,  Hamza Mutlu ile sözleşme yenilenirken, Gökhan Bozkaya’nın lisansı yenilendi

Kocaelispor`da kadroyu güçlendirme çalışmalarına hız verildi. Transfer döneminin bugün mesai bitiminde tamamlanacak olması nedeniyle yeşil siyahlı yöneticiler hafta başından itibaren Hamza Mutlu, Gökhan Bozkaya, Ali Cansun ve Murat Hacıoğlu ile yeniden sözleşme imzalamak için harekete geçti. Hamza Mutlu ile sözleşme yenilenirken, sözleşmesi devam eden Gökhan Bozkaya`nın da lisansı yenilendi. Sakatlığı devam eden Hamza`nın tedavisi sürerken, Gökhan Bozkaya antrenmanlara bugün başlayacak.
Hacıoğlu bekleniyor
Halen Kocaelispor ile antrenmanlara çıkan Ali Cansun ile sözleşme imzalanamazken haber gönderilen Murat Hacıoğlu`ndan dün akşam saatlerine kadar her hangi bir yanıt gelmedi. Murat Hacıoğlu`nun gelen teklife sıcak bakması halinde bugün mesai saati bitmeden gelip sözleşme imzalaması gerekiyor. Ali Cansun ile yeşil siyahlı yöneticiler yeniden görüşecek. bu iki futbolcudan olumlu yanıt alınması durumunda lisansları bugün çıkartılacak.Bu yazı 156 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

KOCAELİ’DEN SON ATAK için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

9 artı 2 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir