Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Leblebi Gazoza İnat!

7 Temmuz 2017

Altıeylül başkanıyla çalışanıyla Bal-Kes’in yanında.


BALIKESİR’DE Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu‘nun maddi zorluklar içindeki Balıkesirspor için başlattığı kampanyanın ardından  Haziran ayı oturum ücretlerini bağışlayan  belediye meclis üyeleri ile birim müdürleri ve personelin topladığı paralar Balıkesirspor’a teslim edildi. Başkan Kafaoğlu, Altıeylül Belediye Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen törende  toplanan 9 bin 43 lira 50 kuruşu bağış makbuzu karşılığında Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi‘ye sundu.

Başkan Kafaoğlu “Balıkesirspor Balıkesir’in bir markası, hepimizin kalbi ve yüreği Balıkesirspor için çarpıyor. Balıkesirspor ekonomik anlamda zor günler geçiriyordu, büyük Balıkesirspor taraftarının başlattığı farkındalığa bizde katkı sağladık. Altıeylül ailesi olarak başkanından, başkan yardımcısına, belediye meclis üyesinden personeline kadar Balıkesirspor’a bağışta bulunduk. Bizim desteğimiz ciddi bir sinerji oluşturdu. Takımımızın kazanırken de kaybederken de şehrin Balıkesirspor’un yanında olması lazım. Balıkesirspor şehrin en güçlü reklam aracı. Balıkesirspor’u her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Balıkesir’de artık herkes Balıkesirspor’u konuşur oldu” dedi.

“HERKESİ BALIKESİRSPOR’LU YAPTIK”

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi ise “Altıeylül Belediyesi’nin yaptığı bu hareket kelimelerle anlatılmaz. Taraftarımızın başlattığı yürüyüş bir kıvılcımdı. Başkan Kafaoğlu başta olmak üzere başkan yardımcılarına, meclis üyelerine ve belediye personeline yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Farkındalığın oluşması çok önemliydi. Maksat hasıl oldu. Pazartesi günü kongre yapacağız ve bende görevimi devredeceğim. Yine her zaman takımın yanında ve destek olmaya devam edeceğim. ‘Balıkesir’de herkes bir gün Balıkesirspor’lu olacak’ dedik ve şu anda şehirde herkesi Balıkesirspor’lu yapmayı başardık” dedi.

Anımsanacağı gibi daha önce Başkan Kafaoğlu20 bin lira tutarındaki iki maaşını kırmızı beyazlı kulübe bağışlamıştı. 5 başkan yardımcısı da 500′er TL. ile kampanyaya katılmıştı. Bunun yanında bir çok vatandaş karınca kararınca kulübe maddi destek sağladı.(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 512 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Leblebi Gazoza İnat! için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir