Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’in Afyon Kampı 11 Temmuz’da

9 Temmuz 2017

Bal-Kes’in kampına bir günlük erteleme.


TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor yeni sezon hazırlıklarını tesislerde sürdürürken, Afyon kampının bir günlük gecikmeyle 11 Temmuz’da başlayacağı açıklandı.

10 Temmuz’daki olağanüstü kongre ile yeni bir sayfa açmaya hazırlanan Balıkesirspor’un yeni sezon çalışmaları sürüyor. Sağlık kontrollerinin de yapıldığı kırmızı beyazlı takımda yabancı oyunculardan kaleci Vukovic ve Glumac da Balıkesir’e gelip, antrenmana çıktı. Sözleşmesindeki bir yıllık uzatma opsiyonu kullanılan Foxi Ketheowama’nın da bu hafta sonu ülkesinden dönmesi bekleniyor.

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök 3 Temmuz’dan bu yana yapılan çalışmalarda futbolcuların performansından memnun olduğunu belirtirken, Afyon kampının 11 Temmuz’da başlayacağını açıkladı.

Bu yılda takımın başında kalması beklenen Cangök,” 10 Temmuz’da kongre yapılacak. Yeni yönetim,  takımla biraraya gelip görüşmek istediği için kampı bir gün erteledik. 11 Temmuz’dan itibaren Afyon’da çalışacağız. İki etaptan oluşan kamp sonrası 4 Ağustos’ta Balıkesir’de toplanacağız ve lig için son hazırlıklarımızı yapacağız” dedi. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 725 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’in Afyon Kampı 11 Temmuz’da için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

12 artı 4 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir