Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes Sandık Başında

10 Temmuz 2017

Sadece 162 üye oy kullanabilecek.


BALIKESİRSPOR’un olağanüstü genel kurulu bu akşam  saat 19.00′da Karesi AVM toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Kongrede,  aday olmayacağını açıklayan Feyyaz Çiftçi’nin görevi yeni başkan adayı Remzi Boncuk’a devretmesi bekleniyor.

Olağanüstü kongrede yönetim kurulu çalışma raporu ele alınacak, yönetimin  idari ve mali yönden aklanmasının ardından tahmini bütçe görüşülecek. Yeni seçilecek yönetim kuruluna  kulüp için gerekli taşınır ve taşınmaz malların satın alınması, kulübün ödeme güçlüğüne düşürmeyecek şeklinde borçlandırılması, ödül, yardım ve ceza talimatları ile diğer ihtiyaç duyulan talimatlarının hazırlanması ve ihtiyaç duyulan değişikliklerin yapılması konusunda yetki verilmesi de gündem maddeleri arasında yer alıyor.

162 ÜYE OY KULLANABİLECEK

Balıkesirspor’un olağanüstü kongresinde sadece 162 üye oy kullanabilecek. Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için  gerçekleştirilemeyen ilk toplantıda kulübün 847 üyesi olduğu ancak aidatlarını ödeyen 162 kişinin oy kullanma hakkı olduğu açıklanmıştı. Kongreye tüm üyeler katılabilecek ancak sadece aidatlarını ödeyebilenler oy kullanabilecek.

Kongrede başkanla birlikte 20 asil, 20 yedek yönetim kurulu üyesi belirlenecek. Ayrıca denetim, disiplin, divan, seçme ve seçme seçilme sicili üyeleri ile TFF ve BASKF delegeleri seçilecek.

HER YIL BİR KONGRE

Balıkesirspor, 2015 ve 2016′daki kongrelerin ardından 3 yıl içinde üçüncü kez çözümü genel kurulda arayacak. 4 Kasım 2015′te yapılan olağanüstü genel kurulda Tuna Aktürk‘ten görevi devralan Feyyaz Çiftçi, 30 Mayıs 2016′daki  olağan kongrede güven tazeledi ancak işler iyi gitmeyince olağanüstü kongre kararı aldı.

REMZİ BONCUK KİMDİR?

Balıkesirspor’un yeni başkanı seçilmesi beklenen 52 yaşındaki Remzi Boncuk,  Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu ve istatistik üzerine master yaptı. Çizgi Mermer LTD.kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi olan Boncuk, Balıkesir Ticaret Odası yönetim kurulu ve meclis üyeliği görevlerinde bulundu. Balıkesirspor’da Çiftçi yönetiminde  mali işler ve kurumsallaşmadan sorumlu asbaşkan olarak  çalışan Boncuk, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un da desteğiyle  başkan adayı oldu. Boncuk’un yönetim kurulu listesi merakla bekleniyor. Coşkun YAMAN (balikesirspor. web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.025 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes Sandık Başında için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

8 artı 4 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir