Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Yeni Sponsor Kim Olacak?

10 Temmuz 2017

Balıkesir Basketbol’da sponsor arayışı.


BESTA.Ş’nin desteğini çekmesinin ardından Balıkesir Basketbol Kulübü yeni sponsor arayışına başladı.

Yeni sezonda Türkiye Basketbol 1.Ligi’nde (TBL)  mücadele etmeye hazırlanan Balıkesir Basketbol’un Başkanı Gafur Çoymak, Balıkesirli bir sponsor  bulmayı istediklerini vurguladı. Büyükşehir başta olmak üzere Karesi ve Altıeylül belediyeleriyle de görüşeceğini belirten Çoymak, Balıkesirli yatırımcılara destek çağrısında bulundu.Balıkesir Basketbol Kulübü’nün yok olmasını istemediklerini bu nedenle bir başka oluşuma devretmediklerini vurgulayan Çoymak, “Asıl mücadele şimdi başlıyor” dedi. Çoymak, şunları söyledi:

” Bu ligin bir geliri var. Ama en önemlisi bir sponsor olması gerekiyor. Balıkesir Basketbol Kulübü’nün önüne bir  isim almamız lazım. Bunun  Balıkesir’den olmasını istiyorum. Yani nasıl BEST A.Ş. Balıkesir’e mal olmuş, Balıkesir’in dünyaya açılan bir kapısıysa, bu ismin kesinlikle Balıkesir’den olması bizim için çok önemli.  Biz Balıkesir ismini gururla taşırız. Ama olmazsa da bu kulübün devamlılığını sağlamak adına, yine o başarıları yakalayabilmek adına mutlaka önüne bizim Balıkesir Basketbol ismini tamamlayacak ve destek verecek bir ismi yerleştirmemiz lazım. Bunun da çalışmalarını yapıyoruz”

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.043 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Yeni Sponsor Kim Olacak? için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

7 artı 4 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir