Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’te Boncuk Dönemi

11 Temmuz 2017

Çiftçi dönemi sona erdi.


Balıkesirspor’un olağanüstü genel kurulunda Remzi Boncuk başkanlığa seçildi.

Balıkesirspor’un bir süredir gündemde olan olağanüstü genel kurulu bu akşam Karesi AVM toplantı salonunda gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Dr. Mehmet Çalışkan’ın üstlendiği kongreye eski başkanlardan Rafet Çetinel, Metin Mengüç, Kemal Büyükakın da  katıldı. Balıkesirspor’da son iki başkan adayını belirleyen isim olan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile belediye başkanları ve siyasi partilerden temsilciler ise beklentilerin aksine kongreye gelmedi.

Çalışma raporunu sunan Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi, borcun 20 milyon liraya çekildiğini belirtirken, “Biz Balıkesirspor’u kurtarmak için kendimizi feda ettik. Gün Balıkesirspor için harman günüdür. Yeni yönetimin şehrin yöneticilerinin desteğini de arkasına alarak borçları ödemesi ve kulübe kalıcı gelirler getirmesini diliyorum ” dedi.

Balıkesirspor’un yeni başkanı Remzi Boncuk ise birlik beraberlik mesajı verirken, Teknik Direktör Can Cangök’le çalışmaya devam edeceklerini açıkladı.

İLKAY’IN BABASI DA YÖNETİMDE

Remzi Boncuk başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Nazmi Yarış, Mahmut Özbulut, İrfan Gündoğan, Emre Marmaralı, İrfan Sarıgül, Başar Atikbay, Ramazan Ülker, Özkan Savran, Hidayet Çoban, Yusuf Demirbaş, Ali Altıntaş, Sezai Doğan, Harun Kızılgül, Murat Ustalı, Umut Kırtıl, Fahrettin Şahan, Murat Adısanoğlu, Metin Yeşilağaç, Orhan Yıldıran ve Sadettin Akbaba yeraldı.

Yeni yönetimde Feyyaz Çiftçi başkanlığındaki eski yönetimden   Boncuk ile birlikte Kırtıl ve Akbaba’nın  görev alması dikkat çekti. Manchester City’nin Balıkesirli futbolcusu İlkay Gündoğan’ın babası İrfan Gündoğan da beklendiği gibi yönetim kuruluna girdi. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.217 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’te Boncuk Dönemi için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

2 artı 15 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir