Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Cangök İmzaladı

12 Temmuz 2017

Başkan’dan ilk icraat…


Balıkesirspor’un olağanüstü genel kurulundan sonra yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Can Cangök‘le devam edeceklerini açıklayan Başkan Remzi Boncuk zaman geçirmeden  tecrübeli teknik adamla masaya oturdu. Başkan Boncuk ve Cangök bu görüşmenin ardından yeni sezonda birlikte çalışma kararı aldı.

Balıkesirspor’a futbolcu ve teknik adam olarak yıllarca hizmet veren Cangök, bu görüşmenin ardından Başkan Boncuk’un da katıldığı törenle  1-1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Boncuk kongrede yaptığı konuşmada,  “Türk futbolunda bazı şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorum. Alınan kötü sonuçlardan sonra hemen teknik direktörün sorgulanmasını doğru bulmuyorum. Bu yüzden kulübün içerisinden yetişen, takımı iyi tanıyan, bu şehrin insanı Balıkesirspor sevdalısı Can Cangök ile çalışmaya devam edeceğiz” demişti. Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 489 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Cangök İmzaladı için 2 yorum yapılmış

  1. Serkan Yıldırım diyor ki:

    Çekirdek kadronun 3 fire dışında korunması gayet iyi oldu. Şimdi transfer yasağı kaldırılıp orta saha ve forvete oyuncu alınmalı ve birkaç da yedek kulübesi için transfer yapılmalı ki, başarı gelsin. Sayı olarak çok değil ama kaliteli birkaç oyuncuya ihtiyaç olduğu aşikar. 2 orta sahaya 2 de forvete. Yasak kalkmazsa bu uzun maratonu bu dar kadro sonuna kadar götüremez.

  2. Can Hoca’ya BALKES’e tekrar hoşgeldiniz der,zorlu geçeceği şimdiden belli olan yeni sezonda başarılı çalışmalar dilerim.BALKES’lerin en sıkıntılı olduğu dönemeçteyken bile ve de bilinen,konuşulan tüm bu zorluklara rağmen sözleşmesini devam ettirme kararı almasını takdirle karşılamak lazım.Gerçek BALKES sevdalılarının da aynı tavrı göstermesi gerektiğine inanıyorum.BALKES’lerimize başarılar diliyorum.

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

5 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir