Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Öncelik FIFA Dosyalarında

12 Temmuz 2017

Balıkesirspor’un 34. Başkanı Boncuk’tan mesajlar…


Balıkesirspor Başkanı Remzi Boncuk, ilk gündem maddesinin FIFA dosyalarının bir an önce kapatılması olduğunu belirtirken, gelebilecek puan silme ve küme düşme cezalarından uzak kalmak istediklerini söyledi.

Balıkesirspor’un dün akşam yapılan olağanüstü genel kurulunda tek liste ile gidilen seçimlerde kulübün 34. başkanı seçilen Remzi Boncuk,  yaptığı teşekkür konuşmasında önemli mesajlar verdi.

İşlerinin kolay olmadığını  belirten Boncuk, taraftarın ve camianın sabırlı olmasını istedi. Balıkesirspor’un mali açıdan zor durumda olduğunu anımsatan Boncuk, “Balıkesirspor herkesin ortak değeri ve bu takıma herkes destek olmalı. Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Geçmişte yapılan birçok hata var ve bu hatalar olmasa şu anda bu durumda olmazdık. Maalesef yöneticiliğin okulu yok. Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır. Kişisel çekişmeleri bir kenara bırakalım. Hepimiz aynı gemideyiz ve birlikte hareket etmeliyiz” dedi.

KENDİ KENDİNE YETEN BİR BAL-KES

“Şimdi yeni bir dönem başlıyor” diyen Boncuk, sözlerini şöyle sürdürdü:

” Yapılması gereken, sürekli gelir kaynaklarına sahip olmak. Bunu bir şekilde sağlamalıyız. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur’un gerekeni yapacağına inancım tamdır. Görev süremiz boyunca kendi kendine yeten bir Balıkesirspor yaratmak için çalışacağız. İkinci olarak altyapıya önem vereceğiz ve altyapımızdan futbolcu çıkaracağız. Ben kişisel olarak yabancı transferlere ve pahalı transferlere karşı olmakla birlikte günün şartlarına göre uygun fırsatların değerlendirilmesinde sakınca görmüyorum. Taraftarlarımızın desteğine, stadımızı doldurmalarına her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Gerçek taraftar maç seçmeden takımın durumu ne olursa olsun stada gelen ve takımını destekleyen kişidir. Yönetim olarak amacımız mali ve sportif başarıyı bir arada yakalayabilmektir. Mali başarı olmadan elde edilen sportif başarılar ne yazık ki kalıcı olmamaktadır. ”

ÖNCELİK FIFA’DA

Konuşmasında yabancı futbolcuların alacakları nedeniyle açılan davalara dikkat çeken Boncuk, “Şu anda ilk gündem maddemiz FIFA dosyalarının bir an önce kapatılması ve gelebilecek puan silme ve küme düşme cezalarından uzak kalabilmektir” dedi.  Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 845 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Öncelik FIFA Dosyalarında için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

12 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir