Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes Güç Depoluyor

13 Temmuz 2017

Bal-Kes Afyon’da…


TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor’un Afyon kampı başladı.

Yeni sezon hazırlıklarının ilkini kendi tesislerinde tamamlayan ve 11 Temmuz’da Afyon’a giden kırmızı beyazlılar ikinci etap çalışmalarını 4 Ağustos’a kadar burada sürdürecek. Günde iki antrenmanla yeni sezona hazırlanan  Balıkesirspor öncelikle kondüsyon ve dayanıklılık çalışmalarına ağırlık verecek. Bu sabah gerçekleştirilen antrenmanda  maksimal kuvvet çalışması yapılırken, bu testler sonucunda elde edilen verilerle, sezon boyunca oyuncuların uygulayacağı fitness programlarının belirleneceği açıklandı.

Futbolcuların istekli çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Teknik Direktör Can Cangök, yeni sezonda çok daha başarılı bir takım yaratmak istediklerini vurguladı.

BAŞKAN VE FOXİ BEKLENİYOR

Balıkesirspor’un yeni Başkanı Remzi Boncuk ve yönetim kurulu üyelerinin de haftasonu Afyon’a giderek, teknik heyet ve futbolcularla biraraya geleceği öğrenildi. Balıkesirspor’un ilk etap çalışmalarına ülkesinde olduğu için katılamayan Orta Afrikalı orta saha oyuncusu Foxi Ketheovama’nın da bir kaç gün içinde Afyon kampına katılacağı bildirildi.

BAŞKAN’DAN TARAFTAR DERNEĞİNE ZİYARET

Balıkesirspor Başkanı Remzi Boncuk yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Balıkesirspor Taraftar Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Boncuk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un yaptığı 40 bin TL’lik bağışı nakdi olarak dernek yöneticilerine teslim etti. Bu paranın derneğin satın aldığı   irtibat ofisinden doğan borçların ödenmesi için kullanılacağı açıklandı. Boncuk dernekteki eksiklerin de yine Başkan Uğur tarafından en kısa zamanda giderileceğini vurguladı. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 510 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes Güç Depoluyor için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

8 artı 8 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir