Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’te İşlem Tamam

13 Temmuz 2017

Futbol Sarıgül’e emanet.


BAKESİRSPOR’un 10 Temmuz’da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımını gerçekleştirdi.

Başkan Remzi Boncuk başkanlığında kulüp tesislerinde yapılan toplantıda Mahmut Özbulut, İrfan Gündoğan ve Nazmi Yarış 2. başkanlığı üstlendi. İrfan Sarıgül, kırmızı beyazlı takımın yeni futbol şube sorumlusu oldu. Beden eğitimi öğretmeni olan Sarıgül, Büyükşehir Belediyesi’nde Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı olarak görev yapıyor.  Harun Kızılgül ise genel sekreterlik ve basın sözcülüğüne getirildi.

Yönetim kurulunda Başar Atikbay, Orhan Yıldıran, Murat Adısanoğlu mali  , Fahrettin Şahan,Emre Marmaralı ve Umut Kırtıl hukuk , Sezai Doğan kurumsallaşma, Ali Altıntaş tesisleşme, Yusuf Demirbaş tesis, Özkan Savran mağaza, Metin Yeşilağaç teknik, Sadettin Akbaba taraftarlar, Hidayet Çoban sağlık  işlerinden sorumlu oldu. Murat Ustalı, Ramazan Ülker ise üye olarak görev yapacak. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.144 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’te İşlem Tamam için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 9 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir