Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Yeni Yönetime Uğur Desteği

13 Temmuz 2017

Parayı yönetemezsen çuvallarsın!


Balıkesirspor’un önceki gün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda başkanlığa seçilen Remzi Boncuk ve yönetim kurulu üyeleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur‘u ziyaret etti.  Güzel bir ekip oluşturulduğunu söyleyen Uğur, Balıkesirspor’a her türlü desteği vereceklerini vurguladı.  Uğur, şöyle konuuştu:

“Şehrin takımı Balıkesirspor için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yönetimde paradan anlayan adam olsun, para ve insan yönetimini bilen insanlar olsun, antrenör ve futbolcu yönetimini bilen insanlar olsun istiyoruz.  Parayı yönetemezsen, futbolcuyu yönetemezsen çuvallıyorsun. Güzel bir ekip oluşturuldu. Hiç kimsenin de bir itirazını görmedim. Ne başkana ne de yönetim kurulu üyelerine itiraz yok. Bizde elimizden gelen desteği vereceğiz. Zaten yeni yönetim oluşmadan gereken desteği vermeye başladık.  Bugüne kadar hangi işi elimize aldıysak , hepsini başarı ile yaptık. Futbol işine girmemiştik, girdik. İnşallah bu ekip kendi içinde uyumlu olduktan sonra başarı sağlar” dedi.

Başkan Uğur, Balıkesirspor Taraftarlar Derneği’nin satın aldığı dernek irtibat ofisinden doğan 40 bin liralık borcunun kapatılması için de  bağışta bulundu. Parayı teslim alan Başkan Boncuk, taraftarların kullanımı için alınan ofisin kulübün ilk gayrimenkulü olduğunu söyledi. Coşkun YAMAN (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 831 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Yeni Yönetime Uğur Desteği için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 10 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir