Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Bal-Kes’in İki Yeni Transferi!

16 Temmuz 2017

Gözler Oğuz ve Muhammet Ali’de…


Yeni sezon öncesi kamp çalışmalarını Afyonkarahisar’da sürdüren Balıkesirspor’da beşinci gün de geride kaldı. Futbolcuların neşesi ve gün geçtikçe artan performansı, teknik heyeti sevindirdi. Hafif sakatlığı nedeniyle ilk günlerde bireysel çalışan Bülent Cevahir de tekrar takımla birlikte çalışmalara başladı.

Kampın ilk 5  günündü geçtiğimiz sezon çok formda oldukları dönemde yaşadıkları talihsiz sakatlıklarla takımdan ayrı kalan stoper Oğuz Yılmaz ve ön libero Muhammet Ali Doğan hırslı çalışmaları ile göz doldurdu.

İki oyuncuda futbolu ve taraftarları çok özlediklerini belirtirken, yeni sezona hazır girmek için var güçleriyle çalışıyor. Transfer yasağı nedeniyle kadroya takviye yapamayan kırmızı beyazlılarda Teknik Direktör Can Cangök,  Oğuz Yılmaz ve Muhammet Ali’ye iki yeni transfer gözüyle bakıyor. (balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.556 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Bal-Kes’in İki Yeni Transferi! için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 13 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir