Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Balkes Bayrama Huzurlu Girecek

26 Ağustos 2017

Travmadan sonra yeniden diriliş.

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, 3-1 öne geçtikleri ve son dakikalarda yedikleri gollerle 4-3 kaybettikleri  Erzurumspor maçının ardından Altınordu derbisinin kendileri için çok zor bir maç olduğunu belirtirken, “Geçen haftaki travmadan sonra ayağa kalkabilmek kolay değil. Üstelik bu ligin en iyi, en diri takımına karşı oynadık. Bir de devreye 1-0 mağlup girdik. Bunun üstünden ikinci 45 dakikada kalkmak da zordu. Bir kere bu psikolojik direnci gösteren futbolcularımı tebrik ediyorum. Bu kez galip gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

“Erzurumspor karşısında avucumuzdaki maçı vermiştik” diyen Cangök sözerini şöyle sürdürdü:

“Son bir haftada futbolcuların  beyinlerini yıkamakla uğraştık. Oyuncularımıza Erzurum maçının  bir kaza olduğunu, bizim takımımızın tecrübesiyle  her şeyin üstünden gelebileceğini anlattık. Başka bir takım olsaydı bu kadar zor olmazdı. Altınordu bu ligin genç, en diri, kendi yaş gruplarında milli takımda olan, 8-10 senedir beraber oynayan oyunculardan oluşuyordu.  Başlarındaki Hüseyin Hoca benim Akhisar’dan öğrencim. Agresif bir takım, arzulu, iştahlı bir takım. Bu takımı yenmek ve böylesine bir geri dönüşe imza atmak bizim adımıza moral oldu. Üç haftalık periyotta beraberliği de mağlubiyeti de galibiyeti de tatmış olduk. Golün de son dakikada gelmesi bizim adımıza sevindirici oldu. Milli maç arasında kendimizi toparlayıp, şehrin bütünleşmesi ile daha güzel işlere imza atmak istiyoruz. Altınordu takımını da kutluyorum. Herkesin de şimdiden bayramı kutlu olsun. ” Coşkun YAMAN (balikesirspor. web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 277 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Balkes Bayrama Huzurlu Girecek için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 10 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir