Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Karesi’de İlk Hedef Federasyon Kupası

26 Ağustos 2017

Karesispor 10 günde 6 hazırlık maçı yapacak.


Türkiye Basketbol Ligi’nin yeni ekiplerinden Karesispor, 10 günde 6 hazırlık maçı yapacak.

3 Ağustos’ta gerçekleştirilen sağlık kontrollerinin ardından Çanakkale’de yoğun bir kamp dönemi geçiren Karesispor kente döndü. İki gün tatil yapan takım, Alparslan Türkeş tesislerinde çalışmalara kaldığı yerden başladı.  Kamp döneminde oyuncuların performansından çok memnun olduğunu  söyleyen Başantrenör Fahri Güler, hazırlık maçları ve Federasyo nKupası maçları öncei açıklamalarda bulundu. Güler şunları söyledi:

” Şimdi sıra hazırlık maçlarına geldi. İlk hazırlık maçımızı 30 Ağustos’ta Yalova Belediyesi ile oynayacağız. Bu maçlarda eksiklerimizi giderip, 18-23 Eylül tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek Federasyon Kupası maçlarına en hazır şekilde çıkmak istiyoruz.  Kamp döneminde olduğu gibi hazırlık maçlarında yabancı oyuncularımız olmayacak.  Bu bir handikap gibi görünse de Türk oyuncularımızın gelişimi açısından çok önemli maçlar oynayacağız. Jery Smith ve Gani Lawal, Federasyon Kupası’na yetişecekler.  Federasyon Kupası’nda denk takımların olduğu bir gruba düştük. Kupada ilk 8 takım arasına kalmak istiyoruz ve bunu gerçekleştirecek gücümüz var”

4 OYUNCU İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Karesispor şampiyon kadrodan Enver, Sezgin, Azizcan ve Volkan ile nikah tazeledi. İmza töreninde konuşan Karesispor Başkanı Ahmet Ayan, “Geçen yıl şampiyonluk yolunda bize çok büyük katkı sağlayan oyuncularımızdan Enver, Sezgin , Azizcan ve Volkan ile devam etme kararı aldık. Bu sezonda başarılı çizgilerini sürdüreceklerine inanıyorum. Kendilerine yeni sezonda da başarılar diliyorum” dedi. Coşkun YAMAN(balikesirspor.web.tr)

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 210 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Karesi’de İlk Hedef Federasyon Kupası için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir